Rossz gyermek vagyok?

Figyelt kérdés

17/L


Elég fura kérdés, de esküszöm van értelme.


Kezdem ott ahol elgondolkoztam ezen a kérdésen:

Amikor a jövőmet tervezem mindig anyaként képzelem el magam. Szeretnék egy kislányt akivel majd ha idősebb lesz jól elbeszélgetek, satöbbi satöbbi. Na de, belegondoltam abba hogy valszeg anyám is ugyan így gondolkodott. Én sose voltam az álom gyermek így tiniként, sokszor veszekszünk és tudom hogy ez normális meg minden, de akkor is utállom hogy ilyen vagyok. És nem akarom hogy a gyermekem is ilyen legyen mint amilyen én. Megpróbálok változtatni magamon de nem megy. Persze, nem egyfolytában csak a veszekedés megy, de az utóbbi időben nagyon eltávolodtam tőle. Elég nehéz időszakon mentem keresztül, és amikor anyám erre rájött megpróbált mindenben segíteni. Tudom hogy fáj neki hogy ilyen vagyok, de így is szeret. Hogy tudnék jobb lenni? Nem akarom semmiképpen megbántani. Szeretnék többet vele lenni. Csak.. ehh.


ma 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!