Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ember kis gyermek kis...

Egy ember kis gyermek kis pici gyerek korától elkezdve felnőtt koráig a haláláig,mitől lehet egy nagyon gyenge,vagy gyengébb az átlagosnál egy átlagon aluli egyén/személy!?

Figyelt kérdés

Én egészségben állatra és mindenben nagyon gyenge vagyok itt életem legelejétől fogva nem is tudom hogy maradtam eddig életben!?

Ha a szülők vigyáztak rám még a betegségek elvihettek volna ebből az életből örökre.

Semmit sem bírok mindenhez segítség kell.

Hát gondolom nem éppen remekelnek szuperálnak jól a génjeim az immunrendszerem és a szervezetem sem ha akármit bármit kellett csinálni a régmúltban is bölcsőde lakás óvoda iskolák idején egy hulla voltam már kora késő délutánra is akár.



júl. 17. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Gének a gén állomány ezért a felelős vagy az egyik ok!?
Gyenhe az immunrendszerem és a szervezetem is alapjáraton alapból!?
Alkatilag alkati adottságom egy gyenge lekvár mazsola!?
A mimózaság túl érzékenység ha valaki kényes nyűgös finnyás az is az ember tulajdonságai közé tartozik!?
Nem tudom mert miért vagyok én ekkora nagy nulla traumák miatt is!?
Szánalmas szerencsétlen nulla életképtelen életre nem érdemes alkalmatlan emberek mint én minek születtünk meg?!??
5 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Gyenge az immunrendszerem a szervezetem is a képességeim sem hu de szikla szilárdak egy gyenge közepes vagy közepes környékiek talán.

Jó semmiképpen sem.

Hogy mindenben alul maradok alul maradtam ebben az egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben.

júl. 17. 17:20
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Helyesírásodat elnezve, nem csak a szervezeted gyenge.
júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó mert nem éppen vagyok békés és nyugodt már jó ideje régen már nem vagyok jól jó bőrben!!!
júl. 17. 17:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Évtizedek óta régóta már rossz ez az egész életem.
júl. 17. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:

És ha itt sajnaltatod magad akkor jobb lesz?..

Tegyél ellene és jobb lesz, ha sajnálod magad nem leszel előrébb.

júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egészen konkrét példák hiányában csak általánosságban megválaszolható a kérdés. Génállomány meg egyéb valójában semmit nem magyarázhat, mert olyan sokféle összetevőjű a meghatározottság, hogy mindenre kiterjedő "gyengeség" nem valós magyarázat. Egyetlen dolog elképzelhető: annyira a "gyengeségre" fókuszát a kérdező meg a szülei is, hogy a benne létező "erősség" nem került megtalálásra.
júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát komolyan tényleg nem megy ez nekem tisztelt felhasználók.

De mégsem tudok meghalni már hirtelenséggel nagyon gyorsan.

júl. 17. 18:50
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindig kell valamit csinálni ez még húsz harminc éve sem ment amikor még kis gyerek voltam.

Sohasincs megállás nincsen szünet vagy szabadnap!!!

júl. 17. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Kornél nem unod még?
júl. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A válasz:NEM
júl. 18. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!