Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet annak az oka hogy az...

Mi lehet annak az oka hogy az exemmel álmodok?

Figyelt kérdés
Már közel egy hónapja szakítottunk, mégis nap mint nap vele álmodok hogy újra beszélünk és hogy próbálunk ki békülni. Ez mitől lehet? A lelkem mélyén még hiányzik és attól? Meg az is volt ma, hogy elmondom neki hogy mi bántott a viselkedésében és megkérdezem tőle amit sose mertem. Azt nem mondom hogy lehet rá esély hogy visszatér hozzám mert akivel eddig barátok voltak vagy valami ilyesmi sose beszéltek miután tiltotta őket szóval ez kizárt. Néha néha el tudom magam sírni mert elkezd hiányozni de tudom hogy hiába írnék rá, vagy nem válaszolna vagy pedig esélytelen hogy kibéküljünk meg hülye se vagyok hogy annak ellenére hogy csúnyákat mondott rám kitiltsam, és én könyörögjek neki
szept. 14. 08:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Msg belátom hogy nélküle jobb lesz. Mindig beszabályozott és addig voltam jó amíg irányíthatott, és ameddig nem talált mást
szept. 14. 19:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy még teljesen túl rajta. De ahogy írod: a lelked mélyén hiányzik, plusz olyan dolgokat tudsz álmodban elmondani, amit élőben képelen vagy.

Lépj tovább, hisz te is írod, hogy irányító volt, és behelyettesítő.

szept. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!