Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félnek ilyen sokan a...

Miért félnek ilyen sokan a magánytól?

Figyelt kérdés

semmi értelme,ha valaki fél a magánytól,teljesen felesleges. ami rosszabb,hogy másra is ezt próbálják kivetíteni. én is sokszor megkaptam már,hogy 'jajj,ha ezt meg azt csinálod,nem fogsz kelleni ennek annak.'

mire jó ez? bennem például nincs ilyen,hogy valami miatt nem fognak kedvelni. nekem elég,ha magamnak vagyok jó,nem gondolkozok azon,hogy másnak hogyan legyek jó.



szept. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert önmagukkal kell lenni és nincsen, aki eltereli a figyelmüket önmagukról, problémáikról, lelki bajaikról stb, amikkel képtelenek szembenézni.


Nincs hova menekülni önmaguk elől.


Rengeteg embernél megfigyelhető. Brutális összeomlásokon mennek keresztül, ha egyedül kell lenniük.


Jómagam pedig imádok egyedül is lenni, akár huzamos ideig.

Sose unatkozok és feltöltődök.


A párkapcsolat meg jön emberek.


Ahogy nekem is egy game tali alatt. Holland társammal beütött a szerelem, amikor magyarba jött a talira.

szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg nem agyalok ezen mert tudom hogy nem kellek senkinek bàrmit is csinàlok és az örök magàny marad. De elfogadtam :)
szept. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják vagy nem akarják elhinni, hogy soha sincsenek egyedül.
szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én soha nem féltem a magánytól,mert nem vagyok olyan nyomoronc. irányítani nem lehet engem és nem is tűröm. szabadelvű vagyok,majd én eldöntöm,mi a jó nekem.
szept. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!