Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehetném túl magam ezen?

Hogy tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Volt egy intruzív gondolatom, miközben gyümölcsöt vágtuk össze, hogy mi lenne ha a tesóm hasba szúná magát, majd engem.

Júniusban, került sor erre, a gondolatomra, de jó kapcsolatom van a húgommal, és nem veszekedünk. Sosem bántanánk egymást. Nem lenne értelme.

Viszont, ő kívánta hogy egyedüli gyerek legyen, és hogy bárcsak ne lennék stb, stb. Értitek, tipik tesós irigység részéről, de semmi gáz. Nagyon szeretjük védjük egymást, sosem tudnék ártani neki, de ez a gondolat nem hagy nyugodni, gyilkos lennék? ő az? mi van ha mindenki az, és megtámadnak?

Diagnosztizált, skrizofréniám, és bipoláris zavarom van és nehéz.

Egyedül érzem magam. És nem tudok mit kezdeni ezzel az intruzív gondolattal, de nagyon bánt.



aug. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért lennél gyilkos? Kényszerbetegségnek nevezik a problémákat, ezen belül pedig az agresszív kényszergondolatok közé tartozik, amit nagyon jól lehet kezelni gyógyszerrel, és pszichoterápiával.
aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Ezek szerint nem tudott puskát szerezni a húgod...

aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Ezt nem gogyszerrel kell kezelni,hanem sajat magad kell ezen segits! Kenyszeres gondolatok! Nekem is volt,gyogyszer nelkul is kigyogyultam belole!
aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel állításod szerint diagnosztizált elmebeteg vagy, így a kényszeres gondolataidat a pszichiátereddel beszéld meg. Illetve szedd a gyógyszereidet, az orvos eddigi utasításai szerint.
aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!