Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok boldog Szerethian...

Farkaszs kérdése:

Nem vagyok boldog Szerethianyban szenvedek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok igazabol azert irok ide mert mar olvasgattam es lattam hogy jo valaszokat kapott a kerdezo szoval Ugy erzem jelenleg mintha mely depresszioba lennek nemtudom mi valthatta ki talan a gyerekkorom vagy egy regebbi parkapcsolatom es nemtudom hogy mit tegyek nem tudom mit kezdjek az eletemmel gondoltam mar arra is hogy megkarositom magam de nem vagyok ra kepes ha valaki egy kis torodest mutat ki felem abban a pillanatban a szivembe zarom roviden es tomoren senki nem mutat felem semmi amitol azt hinnem hogy valakinek fontos vagyok es epp ezert irok ide hogy remelem valami jo valaszt kapok tovabbi szep napot sziasztok
aug. 15. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Kárt ne tegyél magadban,kapsz tőlem egy online ölelést.🫂
aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!