Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék kijönni ebből?

Hogy tudnék kijönni ebből?

Figyelt kérdés
júl. 20. 05:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta az van bennem hogy nem érdemlem meg a jó dolgokat
júl. 20. 05:59
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld megélni a jó dolgokat és nem foglalkozni a miérttel, meg azzal hogy honnan ered a jó. Én is így voltam tudnék mit mondani bővebben...
júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%

Én is igy ..sosem hittem el hogy megérdemlem a nagy Őt -el is vett màst ..


Nem hittem magamban ..egy botlàsom miatt leirtam magam..egy botlàs amit a gyerekeim miatt tettem mert akkor ott nem tudtam màshogy dönteni..nekem ők az elsők ..igaz màr sosem leszek a régi akkori énem..járhatok én pszihologushoz mintha màr nem tudnék szeretni-és miért?mert nem szeretem magam :(

júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene kijönnöd ebből? Azt gondolod, hogy megérdemled?
júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ezt hogy nem érdemled meg akire vágysz vagy vágytál, ezt magadban érezted és hitted, vagy esetleg el is mondtad neki?

Ezt amiatt kérdezem, mert a nők néha pont azoknak a férfiaknak mondják ezt, aki nem kell nekik, tehát végeredményben ez az elutasításnak egy kifinomult és egyben rafinált formájának is tekinthető. Gondolom sokaknak ismerős ez a mondat: "Ó, te egy olyan jó, rendes ember vagy, hogy talán meg sem érdemellek téged. De hidd el, hogy meg fogod találni azt a lányt, aki méltó lesz hozzád!"


Ezt csak érdekességként írtam le, nyilván nálad nem ez volt a helyzet, hiszen ahogy írtam pont azzal a férfival kapcsolatban érezted ezt, aki kellett volna neked. Emiatt kérdezem, hogy ezt a "nem érdemellek meg" dolgot elmondtad-e neki, vagy csak magadban érezted ezt.


Kérdező, szerintem ez a kérdés nem kimondottan tartozik az ezoterikus témákhoz.

júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
69%

5nem mondtam de irtam és ha olyan okos akkor olvashatta..


De igen engem is koppintott már igy le pasi hogy "túl jo vagy hozzàm".. közbe meg csak nem voltam az esete mert volt rajtam plusz..

júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ötös vagyok. Értem, akkor ezek szerint férfiaknál is van ilyen elutasítás. Hát, ha már megemlítetted, érdekes hogy mennyire különböznek az ízlések. Nálam a plusz kilók, néhány kiló pont előnyt jelentene.
júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kizárólag partnerkapcsolati problémáról van szó, ahogyan olvastam!


Nekem az esett le, hogy nem azt kapja, amit elvár. Akkor ezen kell elgondolkozni: megérdemlem-e azt amit igényelek, érdemlem-e, igényelem-e azt, amit a világ ad!

1-s cukrosokkal, öröklött AIDS beteg gyermekekkel, no velük kell hasonlítsam össze magam! Ez a lényeg!


Az élet, a világ szép!

júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Önszeretet-Öntisztelet-Önbecsülés-Önbizalom


Asszem valahogy így jön egyik a másikból. Nálad ez hiányzik úgy alapjaiban véve. Nem szereted nem tiszteled és így nem becsülöd magad.


Brian Tracy - Főnix szeminárium Youtube. Van benne egy rész a fentiekről. Nagyon tanulságos.

júl. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
A bibi az emberi agyban van. Az agyunk a túlélésre van berendezkedve. Ha valami a várt eredménnyel zárul,az agyunk elsiklik fölötte, hiszen túlélés szempontjából jelentéktelen. Nem terheli vele a memóriát. De mihelyt fiaskó ér, mihelyt valamely tetted nem a kívánt eredményt hozza, azt rögtön megjegyzi. Így aztán egy idő után az agyadban csupa balsiker sorakozik, azt sugallva, hogy egy szerencsétlen balfa5z vagy, akinek semmi sem sikerül.
júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!