Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent, jelképez számodra...

Mit jelent, jelképez számodra a testékszered, tetoválásod?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el tágítani a fülem. Nem akarom sokáig, max 8mm-ig. Ez nekem egy fajta emlékeztető, hogy ki is vagyok, mert az utóbbi időben óhatatlanul is elkezdtem változni.
2010. okt. 31. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Egy ocska "disz", amit par ev mulva meg fogsz banni.
2010. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
FromOz, sajnállak. Sajnálom, hogy az intelligenciaszinted ilyen alacsonyan ragadt meg, és annyi elhatározás sincs benned, hogy valami mellett kitarts egy életen át.
2010. nov. 1. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne sajnalj, nincs miert. Mire nincs kitartasom? Ha fizetnel se csunyitanam magam piercinggel, tetkokkal. Nekem nem kell tagitani a fulem, ahhoz hogy tudjam hogy ki vagyok, ki oltam es ki leszek. issten mentss hogy en ilyen ocska dolgok mellett hatarozzak vagy kitartsak. Annal tobb az intellegenciam. Egyebkent tetkosokra soha nem neznek fel, vagy hogy esetleg valami intellegenciajuk legyen. Tema lezarva, tagitsd tovabb a fuledet, meg amidet akarod.
2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

nemtudom mitöl lett ez akkora divat, hogy az emberek a börük alá tintát fecskendeznek és a testüket szúrkálják át vasdarabkákkal. Megcsonkítsák magukat

Késöbb nagyon megfogod bánni azt amit teszel.

Képzeld el mit fognak hozzá szólni az unokáid, hogy nagypapa/nagymama miért ilyen nagy a füled?:)


Bár rádhagyom, a te döntésed. Ha téged ez tesz boldoggá, tedd.

2010. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A piercingem nem jelent különösebben semmit, max szép emlékek régről, de soha nem válnék meg tőle.A tetkóm a hobbimmal kapcsolatos, ami valószínűleg örökre az életem lesz, nem fogom megbánni.

Amúgy nem tudom, minek ír ide olyan, akinek egyik sincs én se megyek kötözködni olyan helyre, amihez nincs közöm.

2010. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez az. Én se osztom az észt dohányzás témában, hogy milyen rossz, szokj le, stb...

De hát ha valaki csak itt tudja kiélni magát, hát egészségére.


Megkérdezhetem, hogy milyen hobbi? =]

2010. nov. 1. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát persze.:) Póker.Imádom, már 5 éve játszom és célom, hogy profi pókerjátékos legyek, csak eddig nem volt tőkém hozzá(mivel tanultam).
2010. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét hozzá. =] Nekem a rajzolás tölti ki az életem, de a tetoválástól félek. Talán majd a fülembe szúrok egy kis ecsetet. =D
2010. nov. 1. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.:) Amúgy nem kell félni a tetoválástól, én is be voltam sz@rva, de nem is éreztem csak a csontnál egy kicsit, abszolút nem vészes.De az ecset is jó ötlet.:) (én is szeretek rajzolni, abból is érettségiztem)
2010. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!