Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek,hogy jóképű legyek?

Mit tegyek,hogy jóképű legyek?

Figyelt kérdés

Nem jovok be a lanyoknak,ronda vagyok. Jokepu,helyes akarok lenni,de nem tudom mit csinaljak es,hogy kezdjek bele. Edzessel ne gyertek,mert szoktam edzeni. Azon kivul mi mast tegyek? Arra gondoltam,hogy kuldok egy kepet magamrol privatba es ott megtudhatok nezni, hogy hogyan nezek ki,mi a baj velem es mit kezdjek magammal!


Azzal ne gyertek,hogy semmi gond nincsen velem,mert van,mivel nem jovok be senkinek sem! Illetve azzal se, hogy fogadjam el magam,mert nem vagyok hajlando ezt elfogadni,hogy egy undormany csufsag vagyok,es leneznek,undorodnak tolem az emberek! Es tudom,a belso is szamit,tudom,ne gyertek ezzel,mert nem parkapcsolatot akarok,hanem csak jol kinezni.



Gyakran probalkoztam mar ezzel l,de semmi latszatja nincs a torekedesemnek. Edzek,megvaltoztattam a ruhataramat,a hajamat,vettem ekszereket,de semmi… Egesz altalanosban b@sztattak,meg elozo kozepiskolaban. Soha nem kellettem egy lanynak se,lekoptattak meg hozzá vagtak a fejemhez,hogy senkinek se jovok be,mig mas megvan 10/9 en addig egy 10/6 vagyok max,es nekem ebbol mar elegem van. Altalanosban mindig hozzám vagtak,hogy milyen ronda vagyok,nem kellenek senkinek sem.

Visszaakarok vagni,azaltal,hogy helyes leszek,de nem jott ossze sose es mar tehetetlenul erzem magam,utalom magamat az egesz nyavajas eletemmel egyutt,bar inkabb meg se szulettem volna!


Gondolhattok akarmilyen kattos,elmebeteg,rossz alaknak a frusztraciom,onsajnalat miatt illetve az elobb leirtak miatt,de tudnatok milyen ezt átélni! Hogy egesz általánosban kikozositettek,piszkaltak es akarmennyire tettel az ellen,hogy jobb legyel,emberszamba vegyenek sose jott ossze! En mar annyira tehetetlen vagyok,hogy kinomban inkabb ide jottem fel tanacsot kerni,olyan embereknek a segitsegere vagyok kivancsi,akik ertenek is ehhez,nem pedig csak sablon dumakkal tudnak jonni,mert nalam azokkal tele a padlas!


Senki sem foglalkozik velem,senkit sem erdekel a problemam,volt amikor kinevettek. Nem erzem magam jonak semmiben sem,nem ertek semmihez sem,semmiben sem erzem magam fontosnak,nem vagyok ertelmes,talpraesett. Szegeny vagyok,egy cernara nem telik,folyamatosan csak nelkulozok meg szenvedek, komolyan mondom bar inkabb meg se szulettem volna.



júl. 17. 00:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
És pontosan akkor mit nem szeretsz a külsődön? Miket sportolsz? Milyen edzéstervet követsz? Figyelsz az étkezésedre is? Milyen típusú ruhákat viselsz?
júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Gyúrd ki magad. Ennyi. Kitárul az egész világ!
aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!