Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek,hogy jóképű legyek?

Mit tegyek,hogy jóképű legyek?

Figyelt kérdés

Nem jovok be a lanyoknak,ronda vagyok. Jokepu,helyes akarok lenni,de nem tudom mit csinaljak es,hogy kezdjek bele. Edzessel ne gyertek,mert szoktam edzeni. Azon kivul mi mast tegyek? Arra gondoltam,hogy kuldok egy kepet magamrol privatba es ott megtudhatok nezni, hogy hogyan nezek ki,mi a baj velem es mit kezdjek magammal!


Azzal ne gyertek,hogy semmi gond nincsen velem,mert van,mivel nem jovok be senkinek sem! Illetve azzal se, hogy fogadjam el magam,mert nem vagyok hajlando ezt elfogadni,hogy egy undormany csufsag vagyok,es leneznek,undorodnak tolem az emberek! Es tudom,a belso is szamit,tudom,ne gyertek ezzel,mert nem parkapcsolatot akarok,hanem csak jol kinezni.



Gyakran probalkoztam mar ezzel l,de semmi latszatja nincs a torekedesemnek. Edzek,megvaltoztattam a ruhataramat,a hajamat,vettem ekszereket,de semmi… Egesz altalanosban b@sztattak,meg elozo kozepiskolaban. Soha nem kellettem egy lanynak se,lekoptattak meg hozzá vagtak a fejemhez,hogy senkinek se jovok be,mig mas megvan 10/9 en addig egy 10/6 vagyok max,es nekem ebbol mar elegem van. Altalanosban mindig hozzám vagtak,hogy milyen ronda vagyok,nem kellenek senkinek sem.

Visszaakarok vagni,azaltal,hogy helyes leszek,de nem jott ossze sose es mar tehetetlenul erzem magam,utalom magamat az egesz nyavajas eletemmel egyutt,bar inkabb meg se szulettem volna!


Gondolhattok akarmilyen kattos,elmebeteg,rossz alaknak a frusztraciom,onsajnalat miatt illetve az elobb leirtak miatt,de tudnatok milyen ezt átélni! Hogy egesz általánosban kikozositettek,piszkaltak es akarmennyire tettel az ellen,hogy jobb legyel,emberszamba vegyenek sose jott ossze! En mar annyira tehetetlen vagyok,hogy kinomban inkabb ide jottem fel tanacsot kerni,olyan embereknek a segitsegere vagyok kivancsi,akik ertenek is ehhez,nem pedig csak sablon dumakkal tudnak jonni,mert nalam azokkal tele a padlas!


Senki sem foglalkozik velem,senkit sem erdekel a problemam,volt amikor kinevettek. Nem erzem magam jonak semmiben sem,nem ertek semmihez sem,semmiben sem erzem magam fontosnak,nem vagyok ertelmes,talpraesett. Szegeny vagyok,egy cernara nem telik,folyamatosan csak nelkulozok meg szenvedek, komolyan mondom bar inkabb meg se szulettem volna.



júl. 17. 00:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu,gunyolodo,trollkodo kommentek hanyagoljanak. Olyan embereknek a valaszara varok,akik ertenek ehhez,hogy hogyan legyek helyes,legalabb ennyi oromom legyen abban a gyatra eletemben. Amugy kozepiskolas vagyok meg es fiu.
júl. 17. 00:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is: Ha 10/6-os vagy, nem lehetsz olyan ronda. Másodszor: Mindenképp fejlesztened kellene a humorérzékedet, mert az be szokott jönni, HA valóban jó a humorod, és nem alpári. Harmadszor: Ha ezt a negatív hozzáállást sugárzod, akkor valóban menkülni fognak a lányok előled.

Egyébként fura. Azt írod: "Edzek,megvaltoztattam a ruhataramat,a hajamat,vettem ekszereket, (...)" aztán meg ezt: "Szegeny vagyok,egy cernara nem telik,folyamatosan csak nelkulozok (...)"

Ez egy kicsit ellentmondásos.


És még:

"(...)de tudnatok milyen ezt átélni! Hogy egesz általánosban kikozositettek (,,,)"

- Üdv a klubban! Én aztán sejtem, mit érezhetsz, mert nemcsak az általános, de még a közép suliban is outsider voltam. Bár az általánosban jobban cseszegettek, rá is nyomta a bélyegét az egész életemre. Személyiség formáló volt az egész. Erre mondják azt, hogy ami nem öl meg az erősebbé tesz, a másik hasonló mondás pedig az: Ha az Élet citromot dob, csinálj belőle limonádét.


Plusz: REMÉLEM nem a plázacica-bombanőket célozod meg, mert akkor borítékolhatod, hogy nem igazán állnak szóba veled, és akkor az nem fog az önbecsüléseden javítani.


Az edzés az jó ötlet. Karban tart, és formál. Elviekben ismerkedni is lehet ott, de nem erőltetetten.

Nem kell állandóan nyomulni, látni rajtad, hogy annyira akarsz csajozni, hogy az már fájdalmas.


Tudom, ma már ez nem nagyon divat, de érdemes olvasni, művelődni, hogy képben legyél bármilyen beszédtémában. Én pl. sokat olvastam, szerettem is, és emlékszem a pasim azzal jött, hogy attól félt majd nem tudunk miről beszélgetni, de mindig volt téma, és mindenről lehetett is beszélgetni velem. Volt és van véleményem. Ma már eljutottam arra a szintre, hogy van, mikor nem érdekel mások véleménye, hogy mit gondolnak rólam. Mondjuk az is igaz, talán ez a korral jár.


Szóval egy humorérzékkel megáldott, múvelt fiúnak, férfinak sikere lehet még akkor is, ha nem tud felmutatni milliós keresetet, csoda járgányt, meg saját vityillót/toronyórát lánccal.

Egyébként az sem baj, ha annyira nem szeretnél olvasni, viszont kedveled a filmeket. Ugyanis ez is egy téma, amivel beszélgetést lehet kezdeményezni.


Amiket leírtál abban van még egy ellentmondás: hosszasan ecseteled, hogy nem jössz be a csajoknak, a végén meg azt írod, nem párkapcsolatot keresel, hanem csak jól akarsz kinézni.

júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kettes.


Par honappal ezelott tudtam megvaltoztatni a ruhataramat,hajamat stb,mikor jobban telt ra,most par honapja megvagyok szorulva,ami szinten zavar.

júl. 17. 01:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébkent koszonom a valaszodat.
júl. 17. 01:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert hoztam fel azt a tenyt,hogy nem jovok be a lanyoknak,mert ez is csak azt suggalja,hogy mennyire nem nezek ki jol,ami zavar,mert semmi latszatjat nem latom az igyekezetemnek.
júl. 17. 01:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Humorerzek kilove,nem egyszer dobaltak hozzam,hogy nem vagyok vicces,gazak a humoraim es jobb,ha csendbe maradok inkabb. Nem nevetnek a vicceimen. Ilyen atkozott,szerencsetlen vagyok,semmi jo nincs bennem,egy kupac megtort negativ sz*rdarab.
júl. 17. 01:42
 7/12 A kérdező kommentje:
*vagyok
júl. 17. 01:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor fejleszd azt a nyavalyás humorérzékedet! :)

Van elég stand up-os, akiktől lehet technikát ellesni. Viccet mesélni is tudni kell, de ha nem tudsz, a neten van elég vicces oldal. Keress olyat, amin tényleg lehet nevetni, és tanuld be szépen, mint egy verset. Egyébként, HA olvasol, az fejleszti a szókincsedet is. Csak mondom.


Nekem például Hofi Géza volt a kedvencem, olyan sokszor hallgattam (kazettán), hogy van, ami előadását kivülről fújtam.

DE, lehet azt is, hogy pl. csak szófordulattot megjegyezni. Én beépítettem a szókincsem közé azt: "... és akkor az agyam lelökte a szíjat..." amikor valami meglepő, elképesztő dologgal, emberrel, helyzettel találkozol, akkor lehet alkalmazni.

ÉS tényleg hagyj fel ezzel a tömény negatívitizmusoddal, mert ez csak neked árt, na meg a szociális kapcsolataidnak.

júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz a többiekkel, szard le őket magasról. Ilyen embereknek akarsz megfelelni?

Csak mosolyogj, nevess ràjuk, még akkor is, belül fàj. Keress magadnak hobbit, járj más tàrsasàgba, olyanok közé akiket nem ismersz. Hidd el vannak hasonló emberek, mint Te.

Légy nyitott hozzàjuk, ne akarj görcsösen vicces lenni és jól kinézni, nem ezek a dolgok a fontosak. Csak légy önmagad.

júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kilences

Van benne valami, viszont a kulsomet mindenfelekeppen szebbe akarom tenni,mert igy nem szeretem magam,es nagyon orulnek,hogy csak egy kicsit szebb legyek,de fogalmam sincs hogy kell. (Edzessel ne gyertek,azt szoktam)

júl. 18. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!