Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ne legyek olyan,mint...

Hogyan ne legyek olyan,mint amilyen valójában vagyok?

Figyelt kérdés

Külsőleg kedves,aranyos,segítőkész ember.

De ha valakihez ragaszkodom akkor kontrollmániás,beteg őrült(nő vagyok egyébként) alapjáraton nem igaz rám egyik se,csak akkor jön ki ha ragaszkodom


júl. 11. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad kevés lehet talán. Lehet azt gondolod hogy ha nem uralod akkor kicsúszik a kezed közül.

Amúgy a kedves és segítőkész a te diagnózisod vagy mások állítják rólad?

júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, esetleg nem megfelelő a kommunikáció, bizalmatlanság, meg ugye meg kell ismerni egymást, randizgatni eleget, hogy megtudjátok mennyire passzoltok egymáshoz.


Jómagam pl egyensúlyozott személy vagyok, de nagyon nem mindegy milyen ember a párom.


Sok mindenben hasonlóan gondolkodunk, vélekedünk, viselkedünk, szeretetnyelvünk egyezik, mindent meg tudunk beszélni, nyitottak vagyunk, stb.


Ám anno nálam is voltak olyan emberek az életemben, akiktől teljesen felborult a belső egyensúlyom, kiidegeltek.


Ismerd meg önmagad és a másik felet. Válasszatok jól. Kettőtökön múlik.

júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!