Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnék célokat az...

Darcy_Raven kérdése:

Hogyan találhatnék célokat az életben?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom el vagyok veszve. Mindenben kételkedek és nincsenek céljaim. Hogyan alakítsak ki célokat, mi alapján és miért?

#cél #életcél #Őnismeret
júl. 10. 20:28
 1/6 anonim válasza:
50%

Először tedd meg azt amit kell. Utána azt amit lehet. A végén pedig észreveszed, hogy megtetted a lehetetlent.

Assisi Szent Ferenc

júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ki dönti el mit kell és mit lehet?
júl. 10. 21:33
 3/6 anonim válasza:
Amit fontosnak érzel és szükséges azt kell, minden mást lehet.
júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék elvészve akkor lennének prioritásaim, így azt se tudom mi merre van
júl. 10. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Toll, papír. 3 jól kivitelezhető feladat a tetejére reggel. Aztán ha jobb úgy, mehet folyamatosan a legközelebbi néhány, konkrétan könnyű kis részfeladata az elsőnek, és így tovább.
júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok. 6 eve kaptam egy nem meghatározott szemelyisegzavar diagnozist, jartam néhány szakembernel, de semmi nem valtozott. Kb abban reménykedem, hogy kapok egy stroke-ot, amitől egyből megdöglök.
aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!