Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Műszakvezetőnél kell felmondani?

Műszakvezetőnél kell felmondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, első munkahely még sosem mondtam fel sehol, valaki azt mondja hogy HR en kell, valaki meg hogy a főnöknél( a művezetőmnél)

Azért kérdezem mert nem akarom hogy be égessen a főni, ugyanis volt olyan hogy be mentem egy papírral hozzá, és tudni kell hogy kb 20 an vannak az irodába és kiváncsiskodnak. Na mindegy elég lekezelően ki tessékelt hogy ő mit csináljon azzal a papírral. Csopvezetőm mondta hogy hozzá kell be vinni :)



júl. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a második munkahelyemen vagyok jelenleg.

Az elsőn úgy mondtam fel, hogy a HR-en voltam a kitöltött felmondásommal, de előtte persze jeleztem szóban is a csoportvezetőmnél, hogy fel fogok mondani.

júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja mindenki, összes csopvezető, és a sorvezető is, lehet a főni is tudja, igazából le*szarom ő is tudni fogja ha eddig nem tudta😂
júl. 3. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkaszerződésedben szerepelnie kell egy olyan személynek, akit a munkáltatói jog gyakorlójának neveznek meg. Nos, bármi is legyen az ottani pozíciója, neki kell odaadnod a papírt.
júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A felmondást a munkáltatói jogkört gyakorlóval kell írásban közölni. Ha ezt a részét bizonyos HR viszi, akkor ott kell leadni, a nálad maradó példányon pedig dátummal átvetetni, hogy igazolni tudd egy későbbi vita esetén, hogy te melyik nap mondtad fel a munkaviszonyodat.


Csak óvatosan!

tegnap 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!