Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem lazán a dolgokat?

Hogyan vegyem lazán a dolgokat?

Figyelt kérdés
Dolgok:élet,munkahelyi kihívások stb.

jún. 29. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nem vagy most laza? Ezen múlik a dolog. Én gyerekkoromban nagyon kocka voltam. Ez tartott kb 30 éves koromig, azóta sok lépésben folyamatosan lazább lettem. Most már messze egyszerűbben kezelek dolgokat, mint régen és ez nem tett rosszat egyáltalán.


A legnagyobb lépés az volt, amikor elhagytam az időbeni pontosságra törekvést. Nagyon sokáig hatalmas problémát jelentett, ha valahonnan elkéstem, aztán ettől sikerült megszabadulni, azóta egyszer sem késtem el:)

jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a gondolkodásmódodon. Én pl munka mellett járok egyetemre, egy hete volt ebben a félévben az utolsó (sikeres) vizsgám, és ezt a hétvégét a szórakozásnak is szentelem. Mindenkit érnek kudarcok. Vagy így, vagy úgy.😎 Például fizikából harmadjára mentem át, 2x megbuktam, és különösen "örültem" ennek, mivel alapozó tárgy volt. +1 év az egyetemen saját ktg-ből, ugyan, mit számít az... De ennek ellenére lesz*rtam, nyilván fájt kifizetni, és dolgozok tovább, csak már nem abban a pozícióban, amire felvettek. Jó, mondjuk én tényeg munkaholista vagyok, szeretem azt, amit csinálok. Illetve személyes tulajdonságként megjegyezném azt is, hogy soha nem értem oda időben ahova kellett volna. Esetemben már nem 8:00-tól számolják a munkaidőt, hanem 8:05-től.:D Ellenben amíg ott vagyok, tényleg beleadok minden tőlem telhetőt szakmailag (sokakkal ellentétben). És ez alatt nem a főnököm seggének a nyalása értendő.
jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!