Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha nem lesz parkapcsolatom?

Soha nem lesz parkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Senki nem kezdemenyez soha, senkit nem erdeklek, senkinek sem tetszem. Belefaradtam mar ebbe:(
jún. 27. 19:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amugy egy szoval nem mondtam ,higy en soha nem probalkoztam, mindenkivel kedves es nyitott vagyok. Alapbol nem vagyok egy tul harsany es nyomulos szemelyiseg, szoval igy nyilvan nehezebb. Az sem konnyiti meg a helyzetetet ,higy nagyon nincs onbizalmam es nem hiszem, hogy barkinek tetszenek,mind kulsoleg ,mind belsoleg. Teny, hogy nem igazan megyek sehova es interneten sem ismerkedem,de ettol fuggetlenul ,amikor valaki tetszett, mindig nyitott voltam ra. Tudom ,hogy tobb energiat kene beletennem ,de nem tudom ,hogy csinaljam es felek a csalodastol is. Ugyhogy igy eleg nehez.
jún. 29. 12:15
 12/17 anonim ***** válasza:

11# 'mindenkivel kedves és nyitott vagyok" "amikor valaki tetszett, mindig nyitott voltam rá"

Ha alapból nyitott vagy, akkor ő azt feltételezi, hogy szimplán kedves vagy vele és nem utálod. Abba, hogy segítsünk pedig érdemes lenne tudni fiú vagy lány vagy.

jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyönyörködj továbbra is önmagadban.
jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12: persze, siman lehet,hogy azt hittek es nem lattak ebbe tobbet,lany vagyok egyebkent
jún. 29. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:

14# Akkor azt tudom ajánlani, hogy mikor beszélgetsz a kiszemelteddel mosolyogj rá sokat, de ne idiótán sokat. Tartsd a szemkontaktust, ha úgy adódik a helyzet tegyél kisebb bókokat.


12

jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hat igazabol pontosan ezt szoktam tenni
jún. 30. 07:33
 17/17 anonim ***** válasza:
jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!