Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt illetve ezeket , hogyan...

Ezt illetve ezeket , hogyan lehetne magunkba erősíteni ?

Figyelt kérdés

Az , hogy az ember nem teljesen van meg személyiségieg vagy nevelésileg vagy , hogy is mondjam , hogy ezeket a féle illtve fajta dolgokat , hogyan lehetne magunkban erősíteni? Ami pl számunkra még nehéz vagy , rosszul illetve nehezen megy azokat hogyan lehetne tovább erősíteni , fejleszteni magunkban ? Tudom , hogy gyakorolni is lehet mivel gyakorlat teszi a mestert de tudtommal elég sok mindenre van valamilyen megoldás vagy bármilyen próba tétel akár újabb tapasztalat szerzés , hogy még tapasztaltabbak legyünk az életben is. Értem úgy még a kérdésemet , hogy az életben elég sok területek vannak amiket lehetne fejleszteni magunkban , hogy pontosan mégis mik azok a dolgok? Meg , hogyha valamilyen témakörrel is foglalkozunk akkor az emberi agy annyival több tudásra tesz szert és az agyban is annyival több terület kezd el feléledni.

Nem tudom azt , hogy ki hogyan van ezekkel a dolgokkal ? Vagy hogy mit illetve miket tudna hozzá fűzni esetleg ha vannak itt ezen az oldalon egyetemisták is akkor az azért nem lenne rossz és ha lehetséges akkor inkább tőlük várnék választ köszönöm.



jún. 24. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
meg még eszembe jutott ezzel a dologgal kapcsolatban , hogy mivel a kisgyermekek bizonos életkorig nevelhetők , lehet nekik bizonyos tanácsokat illetve nevelési tanácsokat vagy akár tapasztalatokat , bölcsességeket mondani , hogy ez a kor mégis meddig tart és ha egy X ideig tart a dolog akkor utánna is újra éleszthető ez az emberben?
jún. 24. 22:22
 2/2 Szikszai.B ***** válasza:

Én ebből nem sokat értek, de alapvetően a kisgyermek személyisége olyan 5-6 éves korig rögzül, onnantól az alaptermészet már nem igazán változik.

Ellenben nevelést, jó tanácsot bárkinek lehet adni, akár még az 50 éves is megfogadja, ha van esze.

jún. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!