Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne érezzem magam rosszul?

Hogy ne érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Megpályáztam a suliban egy utazást, amire nagyon szerettem volna menni. Még nem derült ki az eredmény,de a pályázatomban elírtam a város nevét ,ahová lenne az utazás. Így garantáltan nem fognak elvinni,még az osztályból biztos jó páran mennek. Hogy kezeljen ezt a kudarcot? Majd jön valami más? Nincs ott a helyem? Valakinek tipp?

jún. 21. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan már, nem a világ omlott össze. Ne sajnáld (és sajnáltasd) magad, helyette találj más elfoglaltságot azokkal a barátaiddal, akik nem mennek. Az még akár jobb is lehet.;)
jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni az illetékesekkel, hogy elírtad és szeretnéd kijavítani, hogy ne ezen múljon.


Valószínűleg vagy hagyni fogják, vagy megnyugtatnak, hogy az elíráson nem múlik semmi.

jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem derült biztosan hogy elvisznek-e vagy sem addig ne szomorkodj ezzen ráér utána. Hamar el fogod fogadni ami történt. Mi annó Bulgáriába mentünk volna hisz a sulinkban lehetett bolgár szakköre járni és aki járt az mehetett Bulgáriába. Csak hát én meg azért nem mehettem mert a papírt amíg kaptunk amit alákellett írni szülővel stb. azt elhagytam másikat még nem adtak, egy ideig én is rosszul éreztem magam de nagyon hamar (2-3 nap) alatt el tudtam engedni. Hidd el lehetne rosszabb is az életben mint az hogy egy kis baki miatt nem mehetsz el valahova.
jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!