Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nehezen ismerkedek,...

Nagyon nehezen ismerkedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek meg új emberekkel,nem tudom,miről beszélgessek idegenekkel,egyszerűen semmi nem jut az eszembe ilyenkor.Hogyan tudnék könnyebben beszélgetést kezdeményezni,hogy ne legyek túl merev?Vagy könnyebben bekapcsolódni a társalgásba?
2010. okt. 30. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elegem lett ebből és egy ideje már csak beszélek össze vissza meg bunkó is vagyok kicsit, amivel csak megbántok másokat. Na melyikünk van jobb helyzetben?
2010. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Rajtam a pia segít, már egészen kis mennyiségben is.
2010. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hmm...meggondolandó...;D

Komolyra fordítva a szót:pián kívül milyen "gyógymód" van?

2010. nov. 15. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jön magától, de csal próbálkozok akkor könnyen lehet hogy erőltetett lesz a szöveg, szóval ezt sem érdemes túlzásba vinni.


Szerintem hiányzik a magabiztosság, hogy ennek mi az oka azt te tudod. Ezt érdemes lenni fejleszteni valamivel, például sportban vagy valami egyéb menő dologban jeleskedni.

2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok magamnak, helyesírásból egyest érdemelnék az előzőre! :D
2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes,ha táborban vagyok,vagy csak simán jó kedvem van és tele vagyok energiával akkor sokkal könnyebben megy a dolog.Ha fáradt vagyok,akkor meg...még a barátaim előtt is kényelmetlenül érzem magam meg hülyeségeket mondok.Azt hiszem meg kell tanulni elengedni magunkat,és nagyon jól mondta az egyik válaszoló,az önbizalom nagyon fontos.:)
2011. szept. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!