Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradtnak érzem magam, nincs energiám semmihez. Nem nagyon van étvágyam. Sokat szorongok. Este nehezen alszom el, és reggel nehezen ébredek. A korábbi hobbijaim már egyáltalán nem érdekelnek. Régen annyira szerettem filmeket nézni, mára már nem. Annyira szerettem játszani különböző játékokkal, mára már nem. Valamikor előfordul, hogy sírógörcseim vannak. Sokszor unatkozom, és ez annyira rossz érzés, hogy semmi nem érdekel már.
jún. 6. 17:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezek a tunetek nagyon jellemzoek depresszioban. Kerlek,fordulj pszichologushoz,nehogy rosszabb legyen a helyzet.
jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Erdemes vitaminokat is szedni, meg pajzsmirigyet ellenoriztetni.
jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Frontérzékeny is lehetsz. Én 23 éves koromig rendben voltam, 23 évesen alakult ki, hogy voltak időszakaim amikor úgy voltam mint te, aztán elmúlt, sosem értettem mi ez. 26 évesen elkezdett fájni a fejem ha fromt volt, 32 évesen már migrénjeim voltak. Na ezektől a migrénektől már hü.lyét kaptam, akkor kezdtem el ezzel komolyabban foglalkozni és akkor tudzam meg, hogy a 23 éves korom óta jelentkező lelki mélypontok is a front miatt vannak.


Azóta ezeket a szakaszokat is jobban kezelem, megértem, hogy a front hozta elő és így könnyebben kijövök belőle.

jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
4, Az a jó trollkodás, ha megnevettetsz másokat. Első körben azt javaslom, hogy minden hónapban válassz 5 viccet és kicsit költsd át, hogy olyan legyen, mintha a kérdésre válaszolnál, aztán bumm hirtelen jön egy humoros csattanó. Ezzel az éhes, szomjassal értem, hogy egy abszurdumot szerettél volna feltüntetni, de túl egyszerű. Lehet a hús-vér életben egy kis gesztikulálással és affektálással sikere lenne, de virtuálisan nem állja meg a helyét viccként. Szeretnék sok sikert kívánni a poénok gyártásához és kíváncsian várom a jövőben a frappáns megnyílvánulásaidat.
jún. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!