Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira haragszom azért, hogy...

Annyira haragszom azért, hogy amire elmegyek vagy ottvagyok, az általában szar. De ha nem vagyok ott az mindig jó. Te hogy éreznéd magad?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem vagyok ott, akkor ott kéne lennem csak más dolgom van ilyenkor és megkérdezem az ismerősöm aki ott volt , hogy mi volt ott.
2010. okt. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
v mi szektába jársz?
2010. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az ilyen hülye emberek válaszát várom mint amilyen TE is vagy. Sajnálom hogy nem áldott meg az ég komolysággal de nincs mit tenni. Amúgymeg mindennap ezt veszem észre hogy minden amiből kimaradaok az jó amiben bennevagyok az pedig szar. Ilyen az élet
2010. okt. 28. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

ez általában így szokott lenni. meg ha vársz valamit az shit, ha nem, akkor az lesz a jó.

nemtudom mi lehet rá a megoldás, néha jó,néhanem,de mindenkivel előfordul.:D

2010. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell elöre tervezni! Úgy is másképp alakul!
2010. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem értem mit akarsz mondani
2010. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ez igaz:(

nem kell előre tervezni

hát mindegy:(

2010. nov. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!