Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itélsz meg embereket aszerint...

Itélsz meg embereket aszerint hogy hány ismerősük van facebookon (pl. )?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

miii?

normálisvagy?

már miért itélnék meg

istenem hova tart a világ

2010. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nyugi én sem:D arra értettem a kérdést hogy jobbnak érzed magad 300 ismerőssel mint 50-nel? és ezáltal rosszabnak tartod a kevesebb embert ismerőket.:D
2010. okt. 20. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én rosszabbnak tartom azokat az embereket akiket ismerek és tudom h a fele embert se ismerik csak menőzni akaranak h nekik húú de sok ismijük van.

tisztelet a kivételnek aki tényleg ismeri mindet.

én csak azokat jelölöm be, és jelölök vissza nekik akiket tényleg ismerek is:D

2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Nem.
2010. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mindig meggondolom, hogy akinek kismillió ismerőse van, abból vajon hányat ismer tényleg..


én azokat jelölöm be/vissza, akikkel például egy suliba járok/jártam, többször beszéltem már velük, és tudom, hogy ki az.


de félek olyanokat bejelölni, akinek van 50 ismerőse, mert esetleg nem jelölne vissza, mert csak a legismerősebb ismerőseit jelöli vissza (na ezt jól megfogalmaztam:D)..


múltkor eléggé kiakasztott, hogy bejelöltem egy srácot a volt sulimból, egyel alattam járt, alsóban csomót együtt játszottam vele, neki is volt vagy 800 ismerőse, abból 100 közös, gondoltam, biztos emlékszik rám, ha meg nem, akkor ott a sok közös ismerős, abból rájön, hogy honnan ismer, erre rám ír, hogy "szia, honnan ismerlek?" mondom: "együtt homokoztunk általános iskolában" de most komolyan, abból a 800 emberből mégis hányat ismer tényleg, hogy olyan fontos volt megkérdeznie, hogy ki vagyok? úgy csinál, mintha mind a 800 a legjobb haverja lenne, én meg valami vadidegen..

15L :D

2010. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

nemtudom... szerintem ez teljesen normális kérdés.


ÉN IGEN.Ez van, sajnálom. Eleve akinek ilyen ezres nagyságrendű az ismeretségi köre, az nem más csak emo, vagy gyászhuszár népszerűségbetyár.Pontozhattok le, ez ÍGY VAN.

2010. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a 2-al egyet értek :)
2010. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem is vagyok regisztrálva a fészbukon.

Egyébként nem.

2010. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D én sem itélek meg senkit ez alapján, és ha valakinek ilyen 5000 ismerőse van akkor télleg kérdéses hogy hányat ismer valójában.:D
2010. okt. 21. 17:04
 10/12 anonim válasza:

Én sem vagyok regisztrálva, csak egy kamunickkel, hogy a kereséshez be tudjak lépni. Azzal meg nem jelölök senkit, mert nem visszaélni akarok vele.

Amúgy nem számít, kinek mennyi van ismerősből, vagy akár "ismerősből". Ha attól érzi jól magát, miért szóljam le? Ne fikázzunk már, arra ott a napisz** és társai :P Na az alapján már meg- és/vagy elítélek embereket, hogy hogy nyilvánul meg, miket oszt meg, miket írogat...

Szerintem sokaknak kell a népszerűség (vagy a látszata), hogy jól érezze magát. Ezzel nincs gond, hisz nem vagyunk egyformák :)


28/F

2010. okt. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!