Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az durva ha nem igazolok...

Az durva ha nem igazolok vissza facebookon olyan embereket akiket nem szeretek és vagy 10 éve nem is láttam?

Figyelt kérdés
Úgy mondva eléggé ellenségesek voltunk egymás számára de bejelölgetnek facebookon nyilván kváncsiak mennyit változtam 10 év alatt hova fejlődött az életem nem pedig barátságból akarnak beférkőzni a személyes adataimba. Szerintetek az szemét dolog ha nem igazolok vissza ilyeneket vagy jól járok el?
2011. jan. 11. 14:31
 1/6 anonim válasza:
Nem durva. Az lenne a durva, ha arcon csapnád egy félig rothadó ponttyal. Nem kell olyan komolyan venni ezt a "fáccsebúkot". Nem igazolod vissza, na és? Ő nem tudja meg, hogy miért nem igazoltad vissza.
2011. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, én személy szerint elsősorban az ismerőseimet jelölöm be. Ha nem tartod őket annak, akkor ne igazold vissza őket!
2011. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz. nem lesznek attól menők ha több 1000 ismerősük van...
2011. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.


Én azon szoktam kiakadni, ha bejelöl egy régi ismerősöm, aztán az utcán meg csak úgy elmegy mellettem köszönés nélkül. Egyeseknek az a menő, ha ezer ismerőse van, mert úgy valaki. Szánalmas és nevetséges.

2011. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nektek ez a f.szbúk az életetek központja?
2011. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kit érdekel mit gondolnak mások??


Nekem is vannak páran, már kérdezték is és megmondtam, hogy nincs kedvem. Kész.

Nem kell ebböl ügyet csinálni.

2011. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!