Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, milyen érzés egy lány...

Fiúk, milyen érzés egy lány barátot elveszteni? (biztos azt gondoljátok marhaság, de szerintem nem csak a lányoknak fáj)

Figyelt kérdés

Nemrég nagyon-nagyon jóban voltam velük ,de már nem is köszönünk egymásnak szinte.Nem tudom felőlük hogy van a dolog, szerintem én nem nekik, de nekem nagyon hiányoznak.

És egyszerűen nem merek odamenni hozzájuk az osztályban, mert úgy érzem megvannak ők nélkülem is.

NEM TUDOM milyen lehet egy fiúnak, ha elveszíti a lánybarátját,talán ez tart vissza.


2010. okt. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csaj vélemény:

nekem már többször is volt fiú barátom de mindig belém zúgott így elveszítettem ezt RÉSZÉT MEGÉRTEM XAR :( A lányokhoz nyugodtan oda mehetsz(lehetőleg a legrendesebbhez) kezdj megint haverkodni vele és utána megint a "bandában" leszel :D

2010. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
LÁNYBARÁT? Lemaradtam valamiről?
2010. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:) ezek szerint igen csak hát azt mondják hogy fiú és lány nem lehetnek barátok mert az egyik úgy is beleszeret a másikba, hát ez sajnos igaz de van hogy mind a ketten belezúgnak egymásba...
2010. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18:05 vagyok.

Kiskoromban, volt 1 lánybarátom, aztán elköltöztünk. Most ismét látom őt naponta és vagy azért nem beszélünk mert attól félünk, hogy megutáljuk egymást, vagy attól, hogy szétkefélnénk egymást. :P:D

2010. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
xD szerintem egyiksem árthat :PXDXDXDXD
2010. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én megértelek titeket, csak az a baj,hogy egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. :D
2010. okt. 18. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:

most nem értem, te vagy fiú vagy te vagy lány? mondjuk szerintem te vagy a lány, ja tuti te vagy.

hát lehet hogy én akkor pont rossz példa leszek, de legalább a kérdésre fogok válaszolni. én elég sok barátot elvesztettem már fiút is meg lányt is, lányt többet, az elején még hiányzott, de mostanában ha már ilyen van leszarom. elég sokáig tartott mire beismertem hogy már nem érdekelnek az emberi kapcsolataim...szánalmas...(vagyok) :D

2010. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja lány vagyok. amúgy énis így vagyok vele. a gond, hogy gyakran megesik, és csak az éli túl, aki megtanulja leszarni.:D
2010. okt. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!