Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek kiadni az érzelmei...

Miért félek kiadni az érzelmeimet és miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Nem merek "kezdeményezni" a fiúnál, vagyis a tudtára adni valakinek, ha bejön és tetszik. Mert szeretek mindig erősnek mutatkozni, miközben belül én is csak egy átlagos lány vagyok. Nem merem kimondani, mit érzek valaki iránt, mert félek, ha kiadom magamat azzal beismerem a sebezhetőségemet! Valahogy olyan ez, mintha megmutatnám az illetőnek, hol lehet megtámadni, hol vagyok sebezhető.


Egyszer azt olvastam valahol, hogy mindenki ott védekezik a leginkább és mutatkozik erősnek, ahol a legkönnyebben sebezhető. De miért vagyok az az érzelmeket tekintve?


Előre is köszi! 21L


2010. okt. 16. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
én is hasonloan erzek,ha gondolod irhatsz privatot 18/f
2010. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!