Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért csinálta ezt?

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap meg ma se mentem suliba..és ma az osztálynak le volt fixálva,hogy közös program lesz sulin kívül tanítás helyett...és én mondtam,hogy nem tudom,hogy megyek-e...

Reggel kaptam egy sms-t egy o.társamtól, hogy még ma be kellene vinnem valamit,mert az egyik tanár kérte,és MA.

Én meg felhívtam a sulit,hogy ott van-e a tanár, és kiderült,hogy nincs is ott,nem is volt bent,és nem is sürgős egyáltalán ez a dolog..szóval gondoltam amúgy is,hogy hüyleség,tudtam,hogy nem sürgős....de így nem is beszélhetett az o.társam a tanárral,hogy nem volt bent,hogy nekem be kell bennem...:S

Most át akart vágni,hogy menjek be??


2010. okt. 15. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Nagyon valószínű, elég gyakori az ilyen típusú ember, akinek az ilyen szórakozás... Egyébként barátod is? Vagy csak egy sima osztálytárs?
2010. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak osztálytárs
2010. okt. 17. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

szépművészeti cserépedény! (vagyis ő egy köcsög)

nekem is van sok ilyen osztálytársam

2010. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen ez valószínűleg csak kiszúrás akart lenni.. talán irigykedett hogy te otthon vagy míg ő suliban és ha neki nem jó akkor neked se legyen... szemét dolog
2010. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!