Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért segítek az embereken,...

Miért segítek az embereken, ha nem szeretem őket?

Figyelt kérdés
Konkrétan ezen az oldalon tök normális válaszokat írok próbálok segíteni, de valójában elegem van az emberekből, alapból is, meg a csalódások miatt is. Ha az utcán kéne segíteni, nem segítenék.
2010. okt. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert itt ez a feladat! :D
2010. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudod, hogy itt nem kerülhetnek veled kapcsolatba, nem hathatnak vissza rád. Amúgy nem felejtettél el írni valakinek emailt? :D
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert te is ember vagy.


Nem mindenki rossz.Csak jól ki kell nyitnod a szemed.Biztosan még több millió más embernek is elege van a "fajtársaiból"...Köztük nekem is.


Mindennek oka van.Minden ember szenved valamiért.Szerintem a tudatalattid érezteti veled hogy akiknek esetleg segítettél hasonlított a te volt vagy jelenlegi problémáidhoz,és tudod milyen érzés,ezért segítettél...


Így alakult és kész...Mert így kellett lennie.Lehet hogy épp te vettél le egy terhet egy ember válláról...Akár egy nagyon nagy terhet.Ne általánosíts!Rengeteg jó ember van,még ha te ebben már egyáltalán nem is hiszel.Sosem tudhatod kinek van rád épp hatalmas szüksége.Segíts az embereken,amikor,és ahol csak tudsz.Semmi rossz nem származhat belőle.A lelkiismereted is nyugodtabb lesz,és az emberek is jólelkűnek ismernek majd meg.Minden embernek valamilyen segítségre van szüksége.Mi olyan rossz abban hogy segítesz valakinek?Mindenki hibázik...


Segítsünk egymáson!

2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok.


Talán azért teszem meg itt mégis, mert sokan segitettek nekem is. Vagyis ha nem is segitettek, de próbáltak. És ezt értékelem.


Ezenkivül meg szerintem te se, úgy ahogyan én sem, nem alapból utáljuk az embereket. Legalábbis én biztos vagyok benne, hogy akik belevaló, rendes emberek azokat NAGYON szeretem, tehát alapból nem vagyok emberallergiás. De akik egy sapka sz*rt sem érnek azokat nagyon utálom és véleményem szerint egyre több ilyen ember van.


Viszont összegezve a válaszom: én például azért segitek ebben a kategóriában oly sok embernek, mert tudom, hogy 90% azokból akik ide irnak azok komoly, mélygondolkodású, belevaló emberek. Ha most nem is azok, de valamikor biztos azok voltak. Más szektorban (pl. Fogyókúra, Szexualitás,stb.) ott sokszor heccelődök az emberekkel, mert tudom ,hogy miféle fajták vannak ott. De az itteniek igazán megérdemlik a segitséget.


Én szeretem az igazi EMBEREKET, akik ezt a nevet megszolgálják és utálom azokat akik embernek nevezik magukat, pedig semmi közük az emberekhez.

Erről ennyi a véleményem

2010. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt hiszem jó úton haladunk.

De mi a véleményetek arról, hogy úgy segítek, hogy közben úgy érzem mintha akaratom ellenére tenném?

2010. okt. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!