Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen profilkepet allitsak...

Milyen profilkepet allitsak be Facebookon ami nem gaz?

Figyelt kérdés
Soha nem mertem magamat beallitani mert a barataim mindig kerdeztek utana hogy: "Mi ez a profilkep" (ez instan szokott) ugyhogy altalaban mindig, es most is egy random elmosodott naplemente . De mindenkinel sajat maga az, es en is szeretnem de fogalmam sincs hogy mi lenne ami nem gaz. En szerintem egyik se volt gaz eddig, egy sima tukorszelfi mosolyogva, vagy a mezon ulo kep :(

2022. dec. 25. 20:27
 1/5 anonim válasza:
14%
Dick picture
2022. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Olyat, ami neked tetszik. Ha a "barátaid" emiatt beszólnak, akkor ők nem a barátaid. Ha szerinted jó egy kép, akkor töltsd fel, és ne másoknak akarj megfelelni.
2022. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

"szerintem egyik se volt gaz eddig, egy sima tukorszelfi mosolyogva, vagy a mezon ulo kep"

Ne hallgass másra (rám se), de jobb, ha téged látnak a frofilodon, mint ha egy elmosódott naplementét.

2022. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figy, max 10 másodpercet szánnak a profilképedre az emberek, de a nagyrésze csak likeolja és görget lejjebb, mert nem érdekli. Szóval tölts fel bármit kb és tarts ki három napig és aztán te is elfelejted azt is, hogy töltöttél fel, megy tovább az élet.
2022. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a mi ez a profilképre meg az is jó, ha nem válaszolsz semmit. meg az is, hogy leírod, hogy mi, vagy az is ha valami vicceset írsz. de a legegyszerűbb, ha nem válaszolsz és kész.
2022. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!