Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam at a profilkepem...

Hogy állítsam at a profilkepem facebookon anélkül hogy lájkokat kapjak, és mindenki kapjon róla értesitést?

Figyelt kérdés
Idegesit amikor lajkoljak a profilkepem, meg kommentelnek, stb. Tudom hogy atl lehet valahogy allitani "csakén"re, de nem tudom hogy azutan is tudjak e lajkolni. Valaki segitene?
2018. febr. 14. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A profilkép csak nyilvános lehet.
2018. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet beállítani, mindenképpnlátják. Engem az idegesít mikor valaki ismerősöm lesz és kiírja a főoldalra másnak, meg azt hogy mit kedvelek. Szerintem semmi közük hozzáy nem azért kedvelek valamit hogy mindenki arcába nyomja, hanem mert vicces, vagy csak jól néz ki.
2018. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. A feltöltés után rákattintasz, majd jobb oldalon fönt a neved mellett lenyitod a lefelé mutató kis ikonnal az ablakot, ahol kiválasztod a csak én opciót. A borítókép az mindig nyilvános. Üdv.
2018. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!