Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondtok, igazi punk...

Mit mondtok, igazi punk vagyok vagy 'pózer'?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a stílust, mint külsőben, mint zenében, és a lázadást is, az üzenetét.

Igaz nem fetrengek hétköznap részegen,(csak hétvégén..XD) rendesen tanulok, viszont magamnak csinálom a cuccaim, punk koncertekre járok, ugy öltözködök, de ha valaki megkérdezi, azt mondom h én nem vallom annak magam...

Nem voltam még rendőrségen, meg ilyesmik,de ezt sokan a punk részének tartják, hogy nyilvánosan szálljunk szembe a törvénnyel, hát én nem a törvényekkel szállom szembe, sokkal inkább az íratlan szabályokkal, nem úgy viselkedek ahogy azt mások elvárják, nem udvariaskodok, és nem járok mások kedvében. Azt teszem ami nekem jól esik, nem azt amit mások elvárnak.

Mit gondoltok rólam? :)


2010. szept. 25. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
járunk? :'D
2010. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hülye :DDD
2010. szept. 25. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kösziii :DD az vagy aminek érzed magad :D
2010. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kemény vagy! Azt állítod magadról, teszel az emberek elvárásaira és ítéletére, de közben egy netes fórumon megkérdezed, hogy mit gondolnak rólad azok, akik nem is ismernek. :) Ha annyira nem érdekelne, mit gondolnak rólad, akkor nem kérdezted volna meg, hogy "eredeti" punknak tartanak-e, mert nem is az lenne a célod, hogy eredeti punk légy, hanem hogy olyan légy, amilyen vagy, ahogy jól érzed magad. Teljesen mindegy lenne, ki hogyan nevez, mert neked elég lenne az, hogy elégedett vagy magaddal. De nyugi, kinövöd. :)
2010. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Pózer vagy..

az ilyen kérdésektől válsz azzá.. ráadásul teljesen ellentmondasz magadnak..

2010. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi vagyok hogy mit gondoltok,így őszintén, mert az emberek olyanok hogy nem mondják a szemedbe, nem mondtam egy szóval sem hogy: 'nem érdekel hogy mások mit gondolnak rólam'

Mert kíváncsi vagyok rá:)) Tehát nem mondok ellent magamnak.

Azt mondtam : azt teszem ami jólesik.

Most pl ez esett jól, hogy itt kérdeztem egy ilyet, mer unatkoztam:D És szeretem nézni hogy az emberek mire hogyan reagálnak, mennyire ellenszenvesek stb. :)

2010. szept. 26. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem tartanám annak. Megkérdezte. Na és? Ha tízen válaszoljátok neki azt, hogy pózer, nem hiszem, hogy meg fog változni emiatt. De, ha mégis...akkor ja'.
2011. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!