Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg minden egyke gyerek...

Tényleg minden egyke gyerek nagyképü, fösvény és azt hiszi magárol, hogy ö a világ közepe? De miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek párat és eléggé elvannak szállva maguktól.

Az egyik min. 100 kg-os lány, és mégis, pedig nem gazdagok.

2010. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek párat és eléggé elvannak szállva maguktól.

Az egyik min. 100 kg-os lány, és mégis, pedig nem is gazdagok.

2010. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én egyke vagyok, de szerintem ennek nincs köze hozzá... ismerek akkora nagyképű testvéres embereket, hogy az nem kifejezés... és ismerek tök rendes egykéket, szóval nem ez a lényeg szerintem :)

Nagyképű egyátalán nem vagyok... a fösvény az mondjuk igaz :D

ja és ez eléggé a saját magam védésének tűnt, mert az...

2010. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát én is egyke vagyok...Igaz h van önbizalmam de nem vagyok nagyképű sem irigy! Pedig nem vagyunk szegények:P

De ismerek olyan egykét aki pont olyan ahogyan az leírtad!De ez emberenként változó attól függ h hogyan lett nevelve!

2010. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Öm...Hogyan lehet az, hogy valaki nagyképŰ, sokat hisz magáról de emellett irigy is? O_o Nnekem az egyik legjobb baratnőm egyke, idén átment másik suliba (a szülei kb. 200 km-el oddébb költöztek, a barátnőm nem akart menni, a szülők se akartak rosszat, az ő dolguk, h miért költöztek el), de sosem volt olyan, mint leírtad. Kedves, őszinte és tud humoros is lenni, meg komoly is (ami sajnos az én osztályomban ritka "képesség", mert ha bármi komolyat mond vki, egyből nevetnek rajta és nem veszik komolyan. -.-)
2010. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyképű, de sokszor irigy vagyok, és önző.


Miért? Testvérek híján nem tanultam meg osztozkodni.

2010. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21:16 Aki irigy általában attól lesz az, hogy testvére van, hiszen ott alakul ki, hogy a másik többet kap, akkor én többet akarok stbstb. Szóval pont, hogy a testvéreseknél alakul ki az irigység.
2010. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!