Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohase fogom megtalálni az...

Sohase fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
délutánonként legtöbbször otthon vagyok és nemnagyon vannak barátaim, iskolában nemhiszem hogy megtalálnám
2010. szept. 22. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
egyelőre így nem, később még ki tudja mi lehet
2010. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem az a legnagyobb bajom hogy lusta vagyok

nagyon szeretnék egy barátot de lusta vagyok tenni érte, szerintem ezért nincsenek barátaim, mert csak magammal foglalkozom és a kis világommal:)

2010. szept. 22. 17:26
 3/10 A kérdező kommentje:
szal szeretnék egy barátot de a tudatalattim nemhagyja
2010. szept. 22. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, soha! Egyedül fogsz maradni a világ végezetéig!
2010. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nemfog más helyetted barátkozni. ha lusta vagy akk nemlesz ennyi. ne várd a sültgalambot.
2010. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia


Hány éves vagy?

Hol laksz? (elég ha a megyét árulod el)

ha kell képet küldök priviben :)

2010. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mértakarsz képet küldeni??
2010. szept. 22. 19:19
 8/10 A kérdező kommentje:

16vagyok

megyét még nemmondok:D

2010. szept. 22. 19:20
 9/10 anonim válasza:

nyugi még ráérsz de szakadj ki a világodból vagy legalább nyisd meg a kaput. avagy csináld az amit én keress hozzád hasonlóakat.Pl: én imádom az anime-ket fogok egy féltéglát és eldobva 4a tízhez az esélye hogy mangafant találok el vele.(nem próbáltam csak felvázoltam) volt osztársamról se tudtam sokáig hogy van közös érdeklődésünk most meg az egyik legjobb barátom ő mutatott sok dolgot szal nyugi.

U.I. van ismerősöm aki 18éves és fiú még nem volt a szabályában csak rokon.

2010. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem nagyonsok barátom volt általánosban, most hogy középsulis vagyok ők mentek a saját utjukon énpedig nemtaláltam újakat
2010. szept. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!