Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az álom szerintetek mit...

Ez az álom szerintetek mit takar? Lehet valami jelentése,vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

szal az volt benne hogy vmi nyomozó voltam rendőröknél,de előtte bementem nagyanyámhoz inni teát és ő meg full özvegy fekete ruhaban volt,a konyha is szürke volt és hideg.Oda kint ősz volt fujt a szél,meg levelek szálltak.Viharos idő kezdődött és fogtam a meleg teát a kezemmel és azt mondta hogy ne legyetek nagyon kritikusak,meg ne gondolkozzatok sokat mert ezek az emberek sokat szenvednek az életben.Erre kiment és eltunt.Nem láttam többé.Aztan hivtak munkából,hogy vmi törtent.Szupermarketből emberek hivtak minket hogy vmi szörnyeket láttak.De mire ki ertünk, már mindenki elfelejtette hogy mit lattak,csakhogy valami félelmetes dolog volt és mindenütt ott voltak.En pedig akkor észrevettem, hogy az embereknek elkezd lejönni a bőr a koponyájukrol es furcsa likvid hangokat adnak ki.Erre aztán megijedtem,hadonásztam a pisztolyommal feléjük,aztán elfutottam,majd elhajtottam,mert senki nem értette mi bajom van.

Haza mentem hogy aludjak/kipihenjem magam,de aztán azt láttam a tükörbe, hogy az én arcomról is leválik a hús,látom az üres szemüregemet és orditok a tükörbe.

Aztán erre pedig felkeltem.

Szerintetek most ez mi volt?Nem szoktam ilyeket álmodni,legalábbis nem emlékszem rá.



2022. máj. 9. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagyanyád mennyire idős? Rossz állapotban van? Mert ez lehet utalás arra, hogy félsz, meg fog halni.

A második feléből én arra tudok következtetni, hogy vannak valakik a környezetedben, akik olyan dolgokat csinálnak, amik szerinted nem pozitívak, közben te is rendelkezel azzal a tulajdonsággal/ félsz, hogy rendelkezel vele

2022. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

viszonylag jo allapotban van,de hat nem kizárt hogy egyszer csak elmenjen.Lehet egy picit tartok is tole igen.

A második felében is van valami.

Igazából nem akarok olyan lenni mint a körülöttem lévők,de valahogy azt érzem mégis kellene egy kicsit átvennem tőlük valamit,hogy hasonuljak velük,mert nem akarok egyedül lenni sem.

szóval lehet valami ilyesmi.

2022. máj. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!