Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondtam véletlenül, hogy...

Azt mondtam véletlenül, hogy megöllek. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Idegesített, eléggé fáradt vagyok és azt mondtam, hogy:Hagyjál már Megöllek

Ez csak így ösztönből jött, és utána rögtön rájöttem, hogy ez nagyon gáz, nem kéne ilyet mondani, még ha nem is gondolom komolyan.

Mással fordult már elő, hogy véletlen ezt mondta? Nem tudom, hogy jött ez, nem hiszem, hogy bárkitől, vagy filmben ezt hallottam így mondani, meg én se mondtam soha. Hogy jöhetett ez? Mit jelent ez?



2020. máj. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Potenciális gyilkos vagy.
2020. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GyakoryKrisztina ***** válasza:

Kid nek montad?


Mert ha a szüleidnek, az kevésbé gáz mint ha a szerelmednek.

2020. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Testvérnek
2020. máj. 28. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Sosem mondtam még ilyet senkinek sem mert nem gondoltam komolyan. Ha egyszer valakinek mondani fogom akkor azt komolyan fogom gondolni.
2020. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 angolora válasza:
En nagyon szabadszájú ember vagyok ugyhogy igen mar többször is mondtam meg fiatalabb koromban persze nem komolyan gondoltam. Ez teljesen rendbe van. Meg amugy az emberek vérében van a több ezer éves háborúzások kitudja párszáz éve ez még lehet hogy köszönés volt :D
2020. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!