Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnátok ebben az...

Mit csinálnátok ebben az esetben a tévesen kiszállított termékkel?

Figyelt kérdés

Rendeltem online egy itt ahol lakom elég népszerű weboldalról nem nagy értékben.

A csomagba tévesen belekerült más is, egy legújabb, csúcskategóriás mobiltelefon és extra tartozékok hozzá. Semmi más nincs mellette, se számla, csak be volt téve az én csomagomba.

Mit tennétek a telefonnal? Megtartanátok? Annak ellenére, hogy valaki ezt kifizette (nyilván ha jelzi a weboldalnak hogy nem jött meg az áru, kap másikat), de ez így akkor is lopásnak számít…

Vagy jeleznétek a weboldalon a hibát, és visszaküldenétek a cuccokat?



2022. ápr. 23. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Megtartanám.
Visszaküldeném.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Visszaküldeném, de előtte ügyfélszolgálattal is le levelezném ezt. Jelezném, hogy "ezt találtam a csomagban, amit nem rendeltem és vissza fogom küldeni".
2022. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés egyáltalán? Ha megtartod, akkor lopás. Ugyanaz mint amikor tévesen utal valaki egymilliót a számládra. Az akkor sem a tiéd, ha te úgy gondolod.
2022. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Pár éve rendeltem egy polót, kaptam helyette egy 40ezres hátizsákot. Felvettem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, megköszönték, visszaküldtem, kaptam egy 5ezres kupont. Jól is jártam, meg tükörbe is tudok nézni.
2022. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tartom meg. Csak akiknek meséltem, mind azt mondja hogy megtartaná, meg nehogy visszaküldjem.

Kezdtem azt hinni, hogy én gondolom rosszul… ezért kíváncsiságból/megerősítésképpen írtam ki a kérdést. Hogy vajon ki mit tenne, ha a fogkrém mellé egy iPhone 13 pro max is érkezne véletlenün.

2022. ápr. 23. 13:49
 5/10 A kérdező kommentje:
*véletlenül
2022. ápr. 23. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

En mar pénztárnál jartam ugy, h sokkal többet aditt vissza,. int ami jart volna.. akkor is szoltam h ne csapja be magat.

Vedd fel ufivel a kapcsolatot, es beszeljetek meg mi legyen

2022. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Az ostoba és csóró, lelketlen ember tartaná meg.


Ostoba, mert ha kiderül szívnál.


Csóró, mert az "ingyen" anyagi dolgot előrébb helyezi a lélek és józan ész elé...


Lelketlen, mert nem képes abba belegondolni, hogy a másik mit érezhet.


+ nem tudnék tükörbe nézni a helyében.


Inkább nyúljon le egy csokit a milliomos multik polcairól, ami fel se tűnik, minthogy másik vevő társát húzza be.


Fura ismerőseid vannak, hogy csak így zsebre raknának egy cuccot, főleg teledont.


Lehet a társaságot is fel kellene adni. XD

2022. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi foglalkozunk webshopolással. Ha ilyen jellegű tévedés volt, akkor az mindig kiderült. Itt is ki fog. Jelezni kell és visszaküldeni, pontosabban ők küldjenek érte valakit és vigyék vissza.
2022. máj. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem keresnek, addig magamnál hagynám és örülnék neki!

Aki meg rendelte, valószínűleg vissza kapta volna a pénzét. Szóval win-win!

Rohadt szerencsés voltál ha tényleg így volt.

jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Másrészt pedig, most lopták el tőlem is a rendelésem szóvaal... :DD

de már intézkedem hogy vissza utálják a pénzem.

jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!