Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondják azt, hog utánzom...

Miért mondják azt, hog utánzom őket? Hogyan tudnék saját stílust kialakítani?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a 6 oszályos gimiben most kezdem a második évet. Tavaly év elején nem volt semmi gond, viszont a második félévben kaptam egy converse cipőt és új ruhákat és egy olyan polót meg nacit(más színben), ami az egyik csajnak volt a menőbbek között és az úgy mond menőbbek(cicababák) elkezdték azt terjeszteni rólam, hogy leutánzom, majmolom őket, pedig nem ez volt a célom, csak kiakartam próbálni a csőgatyás, polós, converse-s stílust..de nagyon nem jött be és idén változtatni szeretnék vettem két eléggé csinos közepes, telitalpú cipőt, ami nagyon elegáns..ezt szoknyával, csőgatyával és topokkal, polóval, ingel, mellénnyel szeretném hordani. Mostanában sokat járok turiba is, mert ott is elég egyedi cuccok vannak, de annyira bunkónak tartom őket, mert mi az már, hogy csak ők vehetik fel ezeket a cuccokat, pedig nem is ők találták ki, tuti hogy ők is valahonnan kinézték, mert hogyha azt akarják, hogy ne másolják őket akkor talán nem minden ruhájukat a new yorkerből meg a jeans clubbol kellene venniük, hanem mondjuk varrasanak maguknak, ugy is megtehetik. Erre a szerelésre is azt fogják mondani hogy utánzom öket? Szerintem elég nehéz a mai világban megfizethető áron egy 14 éves lánynak nem tucat cuccokat venni, ha nem akarja hogy kiközösítsék. Amúgy a stílusom egyáltalán nem olyan mint az ővék és nem is barátkozom velük mert utálom ha valaki lenéz valakit viszont nem szeretnék senkivel sem rosszban lenni(még velük sem).
2010. aug. 28. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100bol 99 ember az "tucat".
2010. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Menj New Yorkba...nah, ott aztán mindenkinek van stílusa, és nem néznek utánad az utcán, ha nem ugyanúgy farmer-pólót viselsz...:/

Am te nem dóczy-s vagy?:P

2010. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!