Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy ajtót kinyitok akkor egy olyan szobába jutok amiből szintén csak egy újabb ajtó kinyitásával tudok tovább menni (a kulcsot pedig nehéz megatlálni)?

Figyelt kérdés

Vissza nem megyek, csak előre nézek.


1. ajtó:Rászántam magam, hogy elmegyek kosarazni egy igazi csapatba , mert nagyon szeretem ezt a sportot.

2. ajtó Ahol lakok viszont nics egy csapat sem. legközelebb 30 km-re van.

Hát jó...megpróbálom. A szüleim hoznak-visznek. De ez hosszútávon nem oldható meg, hiszen az költség, és nem mellesleg a szüleim heti 2 délutánja teljesen elmegy. (ez volt a 3.)Délután 6tól este 9ig.

Járok-járok.Ifi csapatba.Még a tavalyi szezonba nem játszhattam, mert nem voltam nevezve.

4. ajtó:Elkezdődött az új szezon. nagy várakozásokkal kezdtem bele az edzésekbe, mert céljaim voltak.Erre az első edzésen bejelentik a csapat kikerült abból a bajnokságból egy alacsonyabba és ott megszűnik az ifi cspata.

Most egy csapatba vagyunk több mint 30an.

Mindenkinek játéklehetőséget biztosítani normális módon képtelenség.

Kaptunk egy lapot, amiben a jövő évi játékengedélyhez kell valamit kitölteni.Ilyen általános cuccok.

Kell sportorvosi engedély. Megkérdem az edzőt, hogy azt hogyan, honnan? Azt mondja ' az nem kell'. Utána pedig mondja, hogy jövő héten jön a sportorvos.

kb úgy érzem nem is vesz komolyan. Pedig dolgozok az edzéseken szüleimnek azt mondta most meg volt velem elégedve.

beilleszkedni még nem tudtam, de én nem is az a fajta vagyok aki egyik napról a másikra jóban van mindenkivel, sőt.

Nagyon sokkal le vagyok maradva tőlük és látszik, hogy ők már több éve versenyszerűen űzik, én pedig csak egy negyed éve.


Már annyi ajtón átmentem, hogy már nem is számoztam meg...


2010. aug. 18. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenhol vannak buktatók. ilyen az élet. választhatsz hogy feladod vagy küzdessz tovább. ez egyfajta lecke az élettől. ha érzed magadban hogy jó vagy és szererted csinálni akkor ne add fel. lehet hogy egy másik csapatba kéne jelentkezned. egy kilométer a 30 mellé már szinte semmi. remélem megoldódik. ha már ennyi ajtón átmentél akkor állj meg egy kicsit. nézz vissza, hogy megérte-e szenvedned. csak a pozitív dolgokra gondolj. aztán döntsd el, hogy hogyan tovább.:)
2010. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy elolvastad!

ha összegezzük a negatív dolgok többségben vannak, de annyira szeretem ezt a sportot, hogy ez az egy pozitív dolog felér az összes negatívval!-és még túl is tesz rajta:)

2010. aug. 18. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

tényleg nincs mit.:D

ha így gondolod akkor ne add fel. mindig lesznek buktatók, de amíg vannak pozitív dolgok, addig azokkal kell foglalkozni és elfelejteni a rosszakat. kitartás.:)

előző voltam.

2010. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!