Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy idegenek beleszó...

Normális hogy idegenek beleszólnak látvány alapján olyanba amihez semmi közük?

Figyelt kérdés
Tavaly történt egy ismerősömmel hogy egy 40 év körüli nő meg fenyegette ezzel a szöveggel: meg ölöm az anyádat meg a feleségedet is ha tovább pletykálsz rólam. De ezt halkan mondta. Erre ő a nő hajába kapaszkodott és el kezdte rángatni, és mondta hogy ne fenyeggesse és ha bárkihez hozzá ér meg gyűlik a baja. A járókelők meg csak a dulakodást látták és rendőrt akartak hívni. "Mocskos nőverő". Ezt mondták. Nos a nőt elítélték mert mást is fenyegetett fegyverrel is. A járókelőknek meg fingjuk sem volt a teljes sztoriról, de azért bele ugattak, és még csak kérdezni sem voltak képesek, ez normális?

2021. jan. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Jah, sajnos. Ilyenek az emberek. Random pofáznak összevissza sokszor. Sztem, azért van ez, mert nem kapnak elég figyelmet.
2021. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Értem, tehát legközelebb, ha téged megtámadnak az utcán, akkor álljak meg, tanulmányozzam a szituációt, és amennyiben úgy ítélem meg, hogy a vacsorám még ráér 5-10 percet, akkor óvatosan a vállad megkocogtatva kérdezem meg, hogy van-e szüksége segítségre valamelyikőtöknek.
2021. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam, de ha már oda megy valaki kérdezzen. A rendőröket hívni az oké. De sajnos gyilkosság is történt már "nézők" előtt, úgyhogy én a saját érdekemben sem mennék oda.
2021. jan. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!