Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetnek ki a "menők"...

Miért nevetnek ki a "menők" ha magyar, régebbi zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mert azt hiszik övék a világ :D

nem kell velük foglalkozni, hagy éljenek a """"menő"""" kis világukba :) ne másoktól függj

2010. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Például miket? Hát ne mondd el nekik, vagy sz.rd le őket:) Nem mki hallgat Hannah Montanat emg ilyesmiket :S
2010. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja amúgy meghoztad a kedvem, asszem meghallgatok pár Máté Péter dalt :D Meg amúgy én is olyan zenéket hallgatok, hogy ahhoz képest a régi magyar zenék "menők"... és egyszerűen nem érdekel mások mit gondolnak, nem mondom el nekik ha nem kérdeznek, ha meg igen akkor meg lesz.rom mit mondanak
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a nővérem is menő.. mármint hogy a menő bandához tartozik de ők jó fejek és ott most épp az a menő hogy magyar mulatóst hallgatnak..(Y)xD
2010. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert náluk a "tuc-tuc-tuc-tuc"-ban merül ki a "zene" fogalma...
2010. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Borzalmas, hogy ilyen zene függő (is), hogy ki a "menő". Engem nem érdekel, én is olyasmi számokat hallgatok mint te, csak még a külföldieket is szeretem:) Egyébként mindenevő vagyok, de nem tudom mi SP legújabb száma és azt sem tudom mi megy most a VIVA-n:D


Mindenesetre próbálom úgy tálalni a dologokat, hogy én legyek a "menő":) Remélem érted mire gondolok, de már eljutottam arra szintre, hogy nem akarok senkinek sem "menő" vagy "ciki" lenni, azt meg végképp viccesnek tartom, hogy ezt a zenei ízlésem határozza meg...


L/18

2010. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert buták.
2010. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert hülyék... velem is próbálkozott egyszer az osztály előtt egy srác h én milyen zenét hallgatok már (am ilyen téren minden jöhet és akkor pont egy jazz szám ment a lejátszómon), én pedig úgy elküldtem a francba, h azóta nagyon megválogatja mit és hogyan mond nekem. hatásosan háríts és legyél önmagad
2010. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem semmi baj nincs vele szerintem:D
2010. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bikini, Omega ,Piramis, Kiss, Aerosmith, Scorpion ezek a jók :D meg stb. szerintem semmi gond vele aki ilyet hallgat, a menő meg azért nevet ki mert elvan a saját kis világában amiben nincs agya :D
2010. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!