Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi vaaaan? Én ezt nem...

Most mi vaaaan? Én ezt nem értem. Megnéz mindenki, vagy csak úgy tűnik?

Figyelt kérdés

Amikor megyek az utcán sokszor észreveszem hogy engem néznek, pedig totál átlagos lány vagyok és semmi különös nincs rajtam... A lányok is megbámulnak. Szerintetek miért van az hogy a lányok is igy lenézik egymást? nektek volt már olyan hogy mikor mentetek kint és valaki megnézet titeket és nagyon kellemetlenül éreztétek magatokat?

Előre is köszi a válaszokat!!

17 L


2010. júl. 23. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a lányokat.Szerintem ezen ne lepődj meg!
2010. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a belső kisugárzásod :)


Néha a legátlagosabbnak kinéző embereket el tudnám nézni órákig.

Annyira megnyugtató látni /néha/ pár idegent. :)


Úgyhogy emiatt ne aggódj!

2010. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert szebb vagy mint gondolod, vagy azért mert csúnyább.
2010. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

húú..pont multkor volt velem ugyanez..

amikor találkoztam a tesómmmal rögtön mwegkérdeztem h van-e rajtam vmi furi mert szörnyen sokan néztek meg..

volt egy olyan is hogy egy öreg papi beállt elém és elkezdett nézni...:O

2010. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen napjaim, hogy majd mindenki megbámul az utcán, máskor meg levegőnek néznek. De hogy ennek mi az oka, azt nem tudom!
2010. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig megnézek jól mindenkit aztán azon gondolkodom hogy milyen ember lehet.


Bocs!

2010. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is meg szoktak nézni mint pasik mint csajok. :) Régen utáltam, na meg akkor is amikor csúnyának érzem magam...
2010. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az utcán sokszor mindenki néz mindenkit, főleg ha nincs dolguk és csak nézelődnek. én például megnézem az átlagos és afeletti külsejű lányokat -csúnyákat nem- és pasikat is. pasikat csak viszonyítás kedvéért.

22f

2010. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem nem csak téged néznek meg, mindenki megnéz mindenkit. Ilyen bámulós világot élünk:DD
2010. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!