Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan haverkodjak össze vele?

Hogyan haverkodjak össze vele?

Figyelt kérdés

sajnos nem sok barátom van :S pontosabban jó ha 1 van....

ennek az az oka, hogy nagyon megválogatom a barátimat, mivel csak olyan ember mellet érzem jól magam akinek olyan a stílusa mint nekem...

van 1 srác akivel szerintem jól eltudnék lenni, de sztem azt se tudja, hogy létezem...

mit csináljak, hogyan barátkozzak össze vele?

18\F


2010. júl. 20. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk menj oda hozzá, és kezdj el vele kommunikálni. :D

Vagy próbálj meg bele kerülni az ő társaságába.

2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem fog menni. Mindenkivel legyél barátságos, kommunikatív, és meglátod, akiket azelőtt lenéztél, kiderül róluk, hogy méltók a barátságodra. Tárd ki az ajtót mindenki felé, és majd az is bejön rajta, akire te gondolsz.
2010. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

az utolsónak: Teljesen jól átláttad a helyzetemet és köszi, megpróbálom!

2010. júl. 21. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe. Hasonló a gondom, csak, nekem, az a pár barátom, jó barátom, és ha van alkalmuk együtt hülyülünk:) Hiába ismerem a fél sulit, az egész egy rakás szerencsétlenség:D. Mármint a diákok akik odajárnak, sajnos. Próbálj a stílusodnak megfelelő helyekre járni, és, egyszer beleszoksz a környezetbe, és ő is befogadnak:).

Amúgy, meg nem vagyok bőrfej, de ez kicsit szemetszúrt, hogy férfi létedre a srácon akad meg a szemed? Ha nem hajlasz másmerre, akkor nem igazán értem ezt a feltevést, ha meg igen, akkor nincs semmi tapasztalatom, de elhívhatod sörözni:D.

Remélem segítőkész volt a válasz, annak ellenére, hogy nagyrészét, már előttem leírták:P

2010. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, az volt, köszi :D


És nem vagyok búza, csupán szeretnék egy havert, barátot akivel lehet hülyülni :D

persze csajra is lehet barátként tekinteni, de ha barátságról van szó, én azt leginkább fiúban találom meg.


valahogy azt érzem, hogy igazi fiú lány barátság nem létezik, ha kis idő elteltével az egyik fél többet akarna, akkor abból senki nem jönne ki jól. de ez az én véleményem :D

2010. júl. 24. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz írója vagyok.

A haverjaim főként az osztálytársaim, vagyis, egy kis része, de sztem, havert nem úgy szed össze az ember, mint egy csajt:D

2010. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!