Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul érzem magam csinos...

Rosszul érzem magam csinos lányok között. Ez normális?

Figyelt kérdés
Járok egy tanfolyamra, ahol egyedül vagyok lány + kb 10 pasi. Eddig nagyon jó volt, mert kb hercegnőként érzetem magam :D De most jött egy másik lány, aki nagyon csinos. Magas, vékony, szőke, sportos + arca is nagyon szép. Olyan nadrág volt rajta miből kb kint volt a feneke. Igaz, hogy én is vékony vagyok, de én nem olyan pálcika. Annyira rosszul éreztem magam mikor ott volt...Ez normális?
2010. júl. 15. 21:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Talán az is közre játszik, hogy az egyik fiú tetszik, bár ő szerencsére ma nem volt ott. De már teljesen kivagyok, hogy ha jövőhéten ott lesznek mind a ketten mi lesz ha megtetszenek egymásnak. Szóval "kicsit" féltékeny vagyok....
2010. júl. 15. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy barátnőm, gyönyörűszép (szőke hullámos haj, kék szemek, magas, sportos, vékony alak, divatos ruhák), és belsőleg is szinte tökéletes. ehhet képest belsőleg néha nehéz eset vagyok, alacsony, kicsit husis, hozzá képest pedig szürke egérke. én ugyanezt érzem néha, de mivel a barátnőm és szeretem, persze könnyebb. szóval szerintem bizonyos kereteken belül normális.
2010. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Mindig van rivalizálás, főleg lányok között.

Ez szerintem nem(csak) féltékenység, hanem bizonyos fokú kisebbrendűségi érzés.

Nem bízol abban, hogy te is pont olyan csinos (stb) vagy, mint ő, ezért zavarhat.

Aki biztos önmagában, azt nem zavarja.

2010. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne így mérd, figyi, nála is van szebb lány... Én azt csinálnám h összehaverkodnék a csajjal, a pasinak meg kimutatnám h tetszik! Bár fiú vagyok :D Ja a másik, h kell a ráknak a pálcika! :P
2010. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
normális, én is szoktam így érezni..barátnőm mellett is... ő gyönyörű, én egy sneki vagyok. bár neki a belsője kicsit macerásabb ( én párkapcsolatban nem bírnám elviselni) de kedves és jo indulatu, mindnekinek ő tetszik, és persze egy ilyen nő árnyékában az ember néha kellemetlenül érzi magát.
2010. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HÁny éves vagy?
2010. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


20 vagyok.

És ha már felmerült: hogyan mutassam ki, hogy tetszik az egyikőjük? :D

2010. júl. 15. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:

azt sajnos nem tudom hogyan szedd fel a pasit :S de tudom mit érzel.én is elég rosszúl érzem magam a bőrömben, ami még hozzá readás,hogy egy nagyon szép ,magas vékony bnőm van. én meg nem vagyok szép se. ez még jobban rombolja az egész önbizalmamat. tudom,hogy nem kéne így lenni sőt hülyén is érzem magam így, és lelkiismeret furdalásom is van emiatt.de sose tennék neki keresztbe csak emiatt,meg amúgy is szeretem,csak így olyan nehéz magamat elfogadni:( mindennapi szenvedés. rájöttem,hogy legközelebb csak olyannal fogok barátkozni akivel egyenlőek vagyunk külsőleg.

amúgy minden ember megvan a féltékenység,irigység,szóval igen normális..

2010. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
emberben*
2010. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen tanfolyamra jársz?
2010. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!