Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok így élni. Mit csináljak?

Utálok így élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy mikor átmentem 6-ban gimibe nagyon sok bnőm volt, és mindenhova együtt jártunk, tökjóba voltunk, állandóan eljártunk bulizni, aztán megromlott a kapcsolatunk, összevesztem a "crew"ból egy lánnyal, aki a legjobb bnőm volt, és a többiek meg úgy gondolták h nekik választaniuk kell, vagy nemis tudom, a lényeg h egyedül maradtam, ez 9ben volt, most voltam 10es és még mindig ugyanúgy egyedül vagyok. Általános iskolából maradt 2 bnőm, az egyiknek nagyon sok barátja van, és velük úgy érzem szívesebben van mint velem, a másikkal meg annyira nem jövök ki jól, más helyekre szeretünk járni, más a stílusunk,ízlésünk, mindenünk más, már-már azon gondolkodom hogy inkább mepróbálok énis olyan lenni mint ő h legyen vkim. Egy valaki van, akivel szeretek lenni ő a barátom, de ő meg dolgozik, és most nyáron semmit nem tudok csinálni, vagyis igen, de egyedül és az egy idő után már elég unalmas. Honnan szerezzek barátokat? internet majdnemhogy kizárva. meg nem akarom h a barátaim a suliból legyenek, lehet h hülyeségnek gondoljátok és majd azt írjátok h azért nincsenek barátaim mert válogatós vagyok, de én egy elit suliba járok és mindenki nagyon el van kényeztetve és mindenki csak magávaltörődik, ezért nem szeretnék suliból barátkozni senkivel.
2010. júl. 11. 17:48
 1/6 anonim válasza:
szia én teljesen ebben a helyzetben vagyok..bár én imádok a barátommal lenni.ő is sokat dolgozik,de nincsenek barátaim.régebben egy két éve nagyon sok volt.megszámolni sem tudtam igazán.Próbálkoztam én is interneten olyan lenni mint ők,de hidd el nem jó.HA nem önmagad adod.Akkor mire jók a barátok????Semmire sem mész vele.puszi
2010. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Énis nagyon jól elvagyok a barátommal, de sokat dolgozik, meg nekem baromira hiányzik az h elmenjünk lányokkal táncolni és ne állandóan underground hiphop koncertekre járjak ahol már minden előadót 1000x láttam..

Te hogy oldottad meg? vagy még mindig ezvan?

2010. júl. 11. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, a barátnőid barátaival simán kijöhetnél... szervezz valami bulit otthon és mondd, hogy hívjanak pár embert... így talán jobb lesz :)
2010. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ebben lehet vmi, csak nemtom te ilyen esetben nem gondolnád rólam azt h szegény elveszett lélek mindent megtesz azért h legyenek barátai és csak szánalomból jönnél el?:D
2010. júl. 11. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem miattad hanem a buli miatt mennének el, ha arról van szó... de ha ügyes vagy velük is megbarátkozhatsz és ha látják rajtad, hogy bulizós vagy talán téged is hívnak a következőbe :)
2010. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okok, megfogadom, köszi:D
2010. júl. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!