Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy kis találós kérdés: ki az...

Egy kis találós kérdés: ki az a személy, aki a saját fiát hívhatja úgy, hogy Apa?

Figyelt kérdés

Gondoltam felteszek egy ilyen vicces találós kérdést, próbáljátok megfejteni. A kérdésben már van segítség.


Persze ha nem jöttök rá akkor elmondom.



2016. dec. 27. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az apa gyereke abban az esetben, ha az apja anyjához, azaz nagymamájához feleségül megy.


De egy időutazó is megteheti ezt, és akkor nem csak megkapja az apacímet, hanem ténylegesen ő az apa :D

17f

2016. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na jó látom kifogott rajtatok ez a kérdés és 1 órán keresztül csak egy válasz érkezett.


Akkor megmondom.

A megfejtés: Apa Zenél apja.

2016. dec. 27. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Még így se értem xD
2016. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem :/
2016. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig én jót írtam Kérdező, de leírom egyértelműbben mert látom te nem tudod felfogni az én megoldásomat!!


GY: A-nak a FIA

A: APA GY-nek az apja

NYA: A-nak az anyja, Gy-nek a nagymamája


Ha GY feleségül megy NYA-hoz, akkor A, szólíthatja GY-t apának, mert a nevelőapja lett.


Ez a logikus matematikai magyarázat a kérdésedre, persze jöhetnek a nem értelmiségek, hogy dehát gy miért menne hozzá NYA-hoz, mert ő öreg, de a matekban nincs ilyen idétlen kibújó fas*ság.

17f

2016. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# Magyarul is le tudnád írni? :D
2016. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy apa, annak van egy fia!! az apa fiának van egy nagymamája, aki a fiú apjának az anyja (családfa )


ha az apa fia, hozzá megy a nagymamájához, akkor az apa szólíthatja a fiát apának, mivel ott abban az esetben ő lett a nevelőapja a saját apjának, mivel az apa anyját vette el.

2016. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Direkt írod le ilyen érthetetlenül? :D
2016. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apa zenél apja

Mi???

2016. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hetes arra gondolt hogy van egy apa, akinek van egy anyukája és egy fia. A fia hozzámegy a mamájához (apja anyukája) így a saját apjának a nevelőapja lesz.
2016. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!