Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen telefonos szivatásokat...

Milyen telefonos szivatásokat ismersz?

Figyelt kérdés

olyanokat mint

Kis lakás?

cserélje nagyobbra


2010. márc. 28. 22:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki olyan hív akivel nem akarok beszélni, akkor kicsit gépies hangon ezt mondom: Halló, üdvözöljük, ön a bögyös macák csevegő vonalát hívta! Amennyiben folytatni kívánja a beszélgetést, egy emelt díjas prémium vonalra irányítjuk hívását!

na itt általában pánikszerűen leteszik a telefont!

2010. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
bögyös macák... xD
2010. ápr. 3. 18:38
 23/28 anonim ***** válasza:

Anno nyomtuk ezt is, véletlen szám telefonkönyvből felhív:

-Jó napot kívánok a telefonközpontból telefonálok. Hálózatkarbantartást végzünk és megállpítotuk ,hogy ön önnél lévő telefonzsinór túlságosan hosszú, ezért problémák lehetnek, arra kérem mérjen le két ujjnyit a fali csatlakozótól a vezetéken és fogja meg erősen.

-Megvan.

-Tartsa kicsit lazábban elkezdem itt a másik végén visszahúzni és szóljon ha már elérte az ujja a falat.


És volt ,akinek még itt se esett le, én meg oltottam, hogy de hát már vagy 10 métert visszahúztam.


Másik jó szívatás még, hogy újsághirdetésekből kikerestünk eladó kutya/macska kölykös hirdetéseket főleg olyanokat, mint pl. nagyon cukik már kinyílt a szemük és olyan édesek vagy hasonló szövegezésű. Telefon, h megvannak-e még a kiskutyák/macskák? Persze majd áradozás róluk ,h jajj de aranyosak stb. Ok, ha nem gond akkor elvinném mindegyiket (főleg akkor jó ha 6-8-10-ről van szó). Tuti megkérdezik, h mégis hogyan? Minek mind. Hát tudja van egy nagy pitonom és nemsokára lesz a szülinapja és szeretném valami különlegessel megörvendeztetni, szóval mikor mehetek értük? A hatás leírhatatlan.

2011. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Mi felhivtuk az egyik tanárt


-Helló Feri te vagy az??

-Milyen feri?

-AMELYIK A FASZÁT BELÉD VERI

2012. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A legjobb az mikor valami kiskutyás hirdetéseket hívsz fel, amiről látszik ,hogy állatbarátok adták fel, ha rögtön rákezdi mikor érdeklődsz, hogy igen, megvannak még és olyan cukik, már esznek, meg cukorfalatok stb. Mennyi van? 8? elvinném az összeset. Tuti meg fogja kérdezni, hogyhogy midet. ekkor kell komoly hangon előadni ,hogy van nekem egy házi kedvencem egy folyami piton, akinek jövő héten lesz a szülinapja, és hát szülinapra ünnepi menü dukál, amúgy is biztos unja már az egeret. A hatás leírhatatlan.
2012. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
-Nem tudom, hogy ki vagy, meg hogy hol vagy, de egy pepperónis pizzát kérnék.
2014. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

-Haló, ebtelep?

-Nem.

-Akkor mé' ugat bele?

2014. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

-Meleg lakás?

- Igen

- Nem érdekli egy eladó légkondi?


- Kuki lakás?

- Igen

- Sok p_cs él ott?


-Üdvözlöm az Antenna hungáriától telefonálok, megy önöknél a tévé?

- Igen

- Akkor szaladjon és kapja el.

2014. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!