Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Félek, mit tegyek?

Félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most halálosan komolyan írom le ezt.Úgy érzem figyel egy kecske.NEM VICCELEK!Mi a lehető legrosszabb dolog,ami ilyen helyzetben történhet?

2016. jan. 15. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt a lehetőség egy kecske pörköltre,harjá
2016. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen nálad káposzta meg elektromos balta....(R.I.P) :'(
2016. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anatideopohobiás vagyok, engem egy kacsa figyel
2016. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rádzuhan egy utasszállító repülőgép, de túléled, majd megharap a kecske, megdug és megeszi az utolsó Túró Rudidat.
2016. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most jól figyelj rám, mert amit most elmondok neked azt csak egyszer írom le. Ha nem figyeltél, vagy nem tudod elolvasni, vagy nem olvasod el, akkor egyszerűen vess magadra, mert ez fontosabb, mint bármi más az életedben.

Íme, amit egy kecske tehet veled az nem más mint...

2016. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: MIII? MOND MÁR! Lerágtam a körmeimet mindkét kezemről,már az ujjaim harapdálom izgalmamban.
2016. jan. 19. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Most jön az, hogy küldj egy sms-t a köv. telefonszámra, és mi elküldjük neked a választ. Az sms díja 3000 Ft.
2016. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az jutott még eszembe, hogy káposztát ne egyél, mert ha megérzi a leheleteden, akkor neked annyi.

Ez csak egy jó tanács.

2016. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!