Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Utálom! Ki nem álhatom! Mit...

Utálom! Ki nem álhatom! Mit tegyek? (Részletek lent -. -)

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a román nyelvet , egyszerūen gyűlölöm . Tudom nem szép de ennél #$@!*^- nyelv nincs a világon ! Hogyan tudnám megszeretni és hogyan lehetnèk jobb belőle . ??? Ősszel jönnek a vizsgák meg mindena sz@r .

2016. jan. 10. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Olvass sokat románul; regény, újság, stb. Én se szerettem különösebben, mégis megtanultam, levizsgáztam stb. Még jobb, mintha kínait vagy arabot vagy ilyeneket kellene tanulni.
2016. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha Erdélyben élsz, szerintem mindenképp meg kell tanulnod, ha nem akkor nemhiszem, hogy sok hasznát vennéd a Román nyelvnek...(Ez csak az én véleményem)
2016. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nezz jatekos videokat twitchen :D azok mindig erdekesek, es raerzel a nyelv izere es lathatsz majmokat jatszani es idegeskedni :D
2016. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Őszintén sajnállak. Bár nem vagyok abban a helyzetben, mint te. Mégis. Szerintem is szörnyű nyelv. És nem értem miért kényszerítik odakint a székelyekre. (Gondolom onnan származol, nem? Bocsi, ha tévedek). Szerintem nézz sorozatokat, román felirattal. Vagy vannak kezdők számára román nyelvet tanító kisvideók youtubeon.:) Szurkolok a vizsgáidhoz!

20/L

2016. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D igen Erdélyben lakom . A nyelv borzalmas . Végre valaki egyet ért velem :) ♡
2016. jan. 25. 21:10
 6/6 Hanna S ***** válasza:
Ez a világ legcsúnyább nyelve! Én is Erdélyi vagyok. Nem szeretem én sem. Olvass sokat! Ha tudsz szerezz román barátokat, mert nagyon fontos, hogy beszéld a nyelvet, talán úgy rád ragad valami.
2021. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!