Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez Spárta? Elég erősen a...

Ez Spárta? Elég erősen a tudtomra adták

Figyelt kérdés
lementünk a srácokkal ahoz a szakállas fószerhoz megmondani hogy húzzanak el innen mert bajok lesznek. nem kiabáltunk, csak megmondtuk hogy jobb ha mennek. és az az állat rámüvöltött hogy "ez Spárta!!" és mellbeküldött úgy hogy belefordultam a kútba. még jó hogy meg tudtam kapaszkodni aztán mikor nem volt már ott senki kimásztam azt gyorsan eltűztem onnan..de akkoris most mi a fenét kezdjek vele hogy ez Spárta? azóta is fáj a mellkasom
2010. márc. 18. 16:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hááát...gyere igyunk valamit, had lássam mennyire bírja az italt egy spártai:D
2010. ápr. 5. 13:23
 12/18 anonim ***** válasza:

hát ez egy kicsit para mert elittam minden vagyonomat:S

meghívsz?:D

2010. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a k anyádat leonidas mondtam neked h ez így nem lesz szerencsés!!!
2010. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nyugi nyugi én fizetek.
2010. ápr. 5. 14:33
 15/18 Ammarilys ***** válasza:

Is this Sparta?:S :O lehet h eltévedtem,gyerekek :D

Egy perzsiai

2010. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez Spárta? Az hol van? Én eltévedtem, és keresem a 600.000 magyar társamat! Nem láttátok őket?S:
2010. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
azjutott eszembe hogy ezek a 300 pont a halálukra készülnének mikor felbukkanának a magyarok :D mondjuk időrendben tuti egyezne de mondjuk már kóboroltak volna össze-vissza csak kicsit elkanyarodtak görög felé és Leonidas megkérte volna a 7 vezért hogy segítsenek már neki:D így is győztek volna a perzsák, de csak hosszabb idő elbánni 600 ezer emberrel mint 300al:D
2010. ápr. 6. 11:45
 18/18 A kérdező kommentje:
azt akartam írni időrendben tuti NEM egyezne
2010. ápr. 6. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!