Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez Spárta? Elég erősen a...

Ez Spárta? Elég erősen a tudtomra adták

Figyelt kérdés
lementünk a srácokkal ahoz a szakállas fószerhoz megmondani hogy húzzanak el innen mert bajok lesznek. nem kiabáltunk, csak megmondtuk hogy jobb ha mennek. és az az állat rámüvöltött hogy "ez Spárta!!" és mellbeküldött úgy hogy belefordultam a kútba. még jó hogy meg tudtam kapaszkodni aztán mikor nem volt már ott senki kimásztam azt gyorsan eltűztem onnan..de akkoris most mi a fenét kezdjek vele hogy ez Spárta? azóta is fáj a mellkasom
2010. márc. 18. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát mivel beleestél a kútba, az azt jelenti, hogy nem vagy spártai. Nem vagy harcra alkalmas, ha spártában születtél volna akkor Taügetosz. Sajnálom.
2010. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
értem...pedig igazán nemtom mire fel ez a viselkedésük, olyan keménynek hiszik magukat a szakállas fószer is kioktatott hogy megfenyegettem meg el akarjuk venni a földjüket stb. mikor beláthatná hogy úgyis az erősebb győz! és én hiába mondtam hogy senki sem öl meg egy hírnököt ez őrültség! és akkor ránézett az asszonyára valszeg az meg bólintott és akkor rámüvöltött a pasas hogy : Ez Spárta! és megrúgott izomból..na de majd mi is megyünk vissza és akkor mi leszünk a többen. azért köszi
2010. márc. 18. 18:45
 3/18 anonim ***** válasza:
aszt hiszem nem kedvelnek, ez a probléma. esetleg rosszul közeledtél, vagy csak az a baj hogy olyan nigger vagy hogy az már fáj. de lehet az is hogy ők nem elég szabad felfogásúak.
2010. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem baj fiam,idővel meggyógyulsz.
2010. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, lehet hogy csak ilyen a természete, de lehet hogy a túróstésztához kell túró. Talán terhes vagy, de azért menj ciszológushoz.

8HF

2010. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szóval nem haltál meg Perzsai?:@
2010. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem. és nagyon rosszul esett amit csináltál
2010. ápr. 5. 00:15
 8/18 anonim ***** válasza:

This is Maddnes! xD

This is spartaaaaaaa! xD

300 4ever!

2010. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

jólvan na bocs, mivel engesztelhetnélek ki?

Leonidas

2010. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!