Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik sztárra hasonlítok?

Melyik sztárra hasonlítok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 3. 16:49
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim válasza:
A legfiatalabb terhes lány azthiszem 5 éves volt:S szóval lehetsz terhes:D
2010. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de rettentő aranyos vagy ezen a képen:D Pedig általában gonosz és rosszindulatú vagyok. Most megolvasztottad a szívemet. ;)

21/L

2010. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

1. Nem azért raktam fel képet magamról mert olyan szépnek tartom magam, hanem azért mert a Vivába indult egy hasonmás verseny, és barátnőmmel meg akartuk tudni hogy kire hasonlítunk.

2. Nem szoktam magam festeni, és azért vagyok itt kifestve mert farsang volt.

3. Az arcomra az van ráírva hogy SP.

4. Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy mit csinálok? Ne viselkedjetek úgy mintha az anyám vagy az apám lennétek.

5. Senki sem döntheti el, hogy hogy nézek ki, mit csinálok. Főleg egy idős hölgy vagy bácsi aki írt az előbb hogy "idősebbek vagyunk nálad sokkal" hát az idősebbek sem érdekelnek, mert nem irányíthatja senki sem az életemet.

2010. márc. 3. 18:32
 24/57 A kérdező kommentje:
Ja, és anyukámnak mit kellene tudni arról hogy milyen képeket teszek fel magamról? Mintha csupaszon lennék lefényképezve hát úristen..
2010. márc. 3. 18:34
 25/57 anonim ***** válasza:

kérdező,veled tartok.nem kell ezekkel foglalkozni.ők is voltak kis hasznavehetetlen pcsök.:)nem tudnak ezek semmit.

nem értenek máshoz,csak a cikizéshez.

nem hinném,hogy valaha is néztek volna tükörbe.:)nem is tudnak majd,hisz a tükör rögtön széjjel törne.

Nincs semmi helyesírási hibája a kérdésben nagyokoskáim.

és ha lenne akkor mit tudnátok csinálni,lekéseltek valakit?:)

HA NEM TETSZIK VMI,NEM KELL IDEJÖNNI.:)


am. nemtom kire hasonlítasz,pedig vmi rémlik.:D

am. nekem ezt az eredményt adta ki negyed óra várakozásom után. : Betöltés... Kis türelmet

lolXD

2010. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
tanulj egy kis illemet, azután rakosgass magadról fel képet... és kis 12 éves létedre az idősebbekkel nem így kéne beszélned...
2010. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
neked meg ha nem tetszik nem kell elolvasni a véleményemet...
2010. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Köszi hogy mellém állsz:D
2010. márc. 3. 18:48
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Lajosra
2010. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim válasza:
100%
uklin benedekre:DDDDD
2010. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!