Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Müller zsidó név? :D

A Müller zsidó név? :D

Figyelt kérdés
Ez komoly kérdés, manapság a a menyasszonynak is lehet töke:P:D
2010. márc. 2. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
XDXD Nem:D:D, de ez érdekes történtet, kiváncsi vagyok mit sikeról kiderítenem..
2010. márc. 10. 13:43
 12/16 anonim ***** válasza:
a Wolf jelentése Farkas , de van ilyen név is . Ált. a németek úgy irják Wolfgang .
2010. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Farkas, de úgy volt leírva, hogy Müller Wolfné, teljesen megrökönyödve néztem:D, de ez van, ezt kell szeretni, vagyis nem muszáj, de érdekel a dolog, meg a családfa.
2010. márc. 10. 19:33
 14/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a Wolfgang rövidített női neve :D
2010. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
70%
juhász halász szakács molnár kovács kertész ezek többsége magyarosított név a német megfelelőjüket a viselőjük többnyire zsidó eredetű mivel akkor vetették fel velük amikor át kellett térniük német nevekre és amilyen szakon dolgoztak azt a nevet vették fel.(Nem egy tipikus ősi germán nevek.)De ők is németekkel házasodtak így mára sokukról nehéz lenne megmondani hogy egyszer azok voltak.Akik viszont magyarországra települtek szerintem ránézettre többnyire meglehet állapítani..
2011. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A név csak egy jel a sok közül. Ha megélhetési kulturálmarxista "ballibzöld" akkor valószínűleg igen. Ha a farkasokkal üvölt, ő maga is farkas.
2023. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!